بی آبرویی بزرگ “خانم بازیگر” برای تحقق آرزوی مدل شدن در خارج/ عکس تاسفبار

الهه فرشچی بازیگری که در ایران زیاد نتوانست معروف شود مهاجرت کرد و با کشف حجاب در خارج وارد عرصه مدلینگ شد.

به گزارش وقت صبح، الهه فرشچی بازیگر سریال های دردسرهای عظیم و همه چیز آنجا است ، اخیراً عکس های بی حجابی از خود در اینستاگرامش منتشر کرده است که گویا از مدل شدن او در کشوری جدید حکایت دارد.

 

اسفند سال ۹۶ بود که برای اولین بار عکس بی حجابی از فرشچی در اینستاگرام او منتشر شد. انتشار این عکس بی حجاب از او با این عنوان که ایران را برای همیشه ترک کرده و قصد ادامه بازیگری را ندارد به شدت جنجالی شد.

در توضیح عکس نوشت:

«با درد از اعماق وجودم، ناباورانه ناباورانه عشقم را، تمام انگیزه ام براى ادامه ى زندگى … (بازیگرى) را رها مى کنم.»

اما فرشچی ساعاتی بعد با تکذیب این خبر اعلام کرد اکانت اینستاگرامش مورد سودجویی قرار گرفته است و با عذرخواهی بابت انتشار این عکس اظهار کرد از طریق مراجع قضایی این مسأله را پیگیری خواهد کرد.

با این حال الهه فرشچی مدتی است در شهر دبی زندگی می کند و اخیراً هم عکس های بی حجاب و مدلینگ خود را در اینستاگرامش منتشر کرده است.

الهه فرشچی و کودک معروف سریال دردسرهای عظیم که نقش مادر او را برعهده داشت

الهه فرشچی متولد سال ۱۳۶۸ در کاشان است. او فارغ التحصیل رشته ی تئاتر از دانشکده ی هنر و معماری است.

فرشچی در عین مخالفت خانواده به سمت بازیگری رفت. او در مصاحبه ای درباره ی علاقه ی خود به بازیگری گفته بود:

«به قدری بازیگری را دوست داشتم که با دوستان در دبستان نمایش اجرا می کردم، و یا زمانی که با دوستانم تنها بودیم می گفتم از من بخواهند نقشی را برایشان بازی کنم. پدر و مادرم اصلا موافق نبودند در بازیگری فعالیت کنم. آن ها هم مثل اغلب پدر و مادرها دوست داشتند فرزندشان مهندس یا دکتر شود، منتهی در نهایت در رشته ای که به آن علاقه داشتم تحصیل کردم.»

خروج از نسخه موبایل