آموزش و سرگرمیسرخطفرهنگ و هنر

بیلی آیلیش بازیگری را غرق در خون آغاز کرده است!

بیلی آیلیش خواننده مشهور 21 ساله عکس‌هایی از اولین تجربه خود در بازیگری را در اینستاگرام با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

وقت صبح– بیلی آیلیش به تازگی فعالیت خود در صنعت فیلم و سریال را با بازی در فصل اول سریال Swam آغاز کرده است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، بیلی آیلیش خواننده محبوب آمریکایی عکس‌هایی از پشت صحنه سریال جدید خود به نام Swam در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

او با به اشتراک گذاشتن عکسی از خود در لباسی سبز رنگ گریم خونین خود برای صحنه‌ای در این سریال را به طرفداران نشان داده است.

این خواننده با استعداد همچنین عکسی با همبازی 31 ساله خود، دومینیک فیش بک به اشتراک گذاشت و در توضیح آن نوشت: «ماه می گذشته. خیلی خوشحالم. mannnnn @domfishback تو الگو من هستی.

تماشای دومنیک در حال بازیگری یکی از شگفت انگیزترین تجربیات زندگی من بود. این دختر باور نکردنی است. خیلی دوستت دارم.»

گریم خونین بیلی آیلیش
گریم خونین بیلی آیلیش برای سریال Swarm

بیلی همچنین از خالق این اثر، دونالد گلاور، تشکر کرد و نوشت: «مفتخرم که بخشی از این اثر بسیار خاص هستم و توسط افرادی بسیار خاص احاطه شده‌ام. @donaldglover اگر تو نبودی من این هنرمند یا آدمی که امروز هستم نبودم.»

او همچنین افزود:  «@ibraake و @janinenabers شما خارق العاده هستید. همگی لطفا سریال Swam را در شبکه آمازون تماشا کنید!»

تحسین بیلی آیلیش توسط همبازی در سریال Swarm!

دومینیک که نقش اصلی این سریال به نام درِی را بازی می کند، با ثبت نظری برای این پست اینستاگرامی به طور متقابل از بیلی آیلیش تمجید کرد.

«بیلی…. حتی نمی‌توانی تصور کنی این تجربه چقدر برای من مهم است. هیچ ایده‌ای نداری. خیلی دوستت دارم . استعداد بازیگری تو فوق‌العاده است.

آیا کاری هست که تو نتوانی به بهترین شکل انجامش دهی؟؟ خیلی خوشحالم که تو را می‌شناسم و اولین همبازی تو در صحنه بودم. برای همیشه این تجربه شیرین را گرامی خواهم داشت.»

سریال Swarm اولین سریال تلویزیونی کمدینو رپر مشهور دونالد گلاور با همکاری استودیو آمازون است. به گزارش وقت صبح داستان این سریال حول محور شخصیتی به نام دِرِی است. زن جوانی که علاقه شدیدش نسبت به خواننده مورد علاقه‌اش مرگبار می‌شود.

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا