اجتماعی

بیاتی نیا فوتبالیست سابق سرمربی سایپا شد

نارنجی پوشان با جدایی ابراهیم صادقی از این تیم، محسن بیاتی‌نیا را به‌عنوان سرمربی موقت انتخاب کردند.

به گزارش وقت صبح به نقل از ورزش سه، باشگاه سایپا جانشین ابراهیم صادقی را معرفی و محسن بیاتی‌نیا را به‌عنوان سرمربی موقت منصوب کرد.

ابراهیم صادقی که پس از شکست اخیر سایپا مقابل مس رفسنجان از سرمربیگری نارنجی پوشان تهرانی استعفاء داده بود، به‌صورت رسمی به پایان کارش با این باشگاه رسید و جانشین وی انتخاب شد.

نارنجی پوشان که شرایط خوبی در جدول ندارند و یکی از گزینه‌های سقوط محسوب می‌شوند، با جدایی ابراهیم صادقی از این تیم، محسن بیاتی‌نیا را به‌عنوان سرمربی موقت انتخاب کردند تا در هفته‌های آینده با هدایت وی به مصاف حریفان‌شان بروند و در صورت کسب نتایج لازم با او ادامه همکاری داشته باشند.

بیاتی‌نیا که پیش از این به‌عنوان مشاور مهرداد سراجی، مدیرعامل باشگاه و همچنین مسؤول آکادمی سایپا فعالیت داشت، از این پس با حفظ سمت در قامت سرمربی نارنجی پوشان هم فعالیت خواهد کرد.

بیاتی‌نیا که چهار سال قبل با راه‌آهن از فوتبال خداحافظی کرده و سابقه بازی در تیم‌هایی همچون پاس تهران، پیکان، استقلال، صبای قم، مس کرمان، ذوب‌آهن و … را دارد، از امروز به‌عنوان سرمربی در تمرین سایپا حضور یافت.

بیوگرافی محسن بیاتی نیا

محسن بیاتی نیا در روز 20 فروردین سال 1359 در آبادان به دنیا آمد. او یک بازیکن حرفه ای فوتبال بود و در پست مهاجم بازی می کرد. بیاتی نیا در حال حاضر به عنوان مربی فعالیت می کند.

فوتبال باشگاهی
بیاتی نیا در باشگاه پاس تهران وارد دنیای حرفه ای فوتبال شد. در باشگاه پاس بود که خیلی از فوتبال دوستان ایرانی با یک مهاجم جوان و گلزن آشنا شدند. در سال 1380 بود که این بازیکن اولین بازی رسمی اش را در لیگ انجام داد. او مجموعا پنج فصل برای پاس بازی کرد. بیاتی نیا در مقاطع مختلف مهاجم اصلی پاس بود و در مجموع 23 گل برای این تیم زد.

 

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا