بند عجیب در سند ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک!

جنیفر لوپز و بن افلک که جشن عروسی چندین روزه‌ای را در ماه گذشته برگزار کرده و به ماه عسل عاشقانه‌ای رفته بودند، بعد از گذشت مدتی از این مراسم مشکلات آن‌ها در زندگی زناشویی رفته رفته در مقابل چشمان مردم نمایان شد.

به گزارش وقت صبح، چند روز پیش یک منبع نزدیک به این زوج فاش کرد آن‌ها شروع خیلی خوبی نداشتند و جنیفر لوپز نگران زندگی تازه آغاز شده خود است. ظاهرا بدخلقی‌های بن افلک باعث می‌شود جنیفر لوپز، احساس ناامنی کند و می‌ترسد که همسرش از او خسته شود.

بن افلک و جنیفر لوپز هر دو با چندین نفر در زندگی خود رابطه داشته‌اند و این بر هیچ کس پوشیده نیست، اما آخرین اخبار حاکی از آن است که آن‌ها یک توافق‌نامه از پیش تعیین شده درباره زندگی خود امضا کرده‌اند که توافق جدیدی در مورد خیانت است.

بر اساس گزارش ها، جنیفر لوپز و افلک یک بند ضد خیانت را امضا کردند که باعث جنجال در ایالات متحده شد.

بند ضد خیانت

برای جلوگیری از هرگونه خیانت، جنیفر لوپز و بن افلک قراردادی با غرامتی ۵ میلیون دلاری در صورت خیانت امضا کردند. در صورتی که افلک به جنیفر لوپز خیانت کند یا بالعکس، طرف خیانتکار باید ۵ میلیون دلار به شریک زندگی خود جریمه بپردازد.

لوپز یک ازدواج کاربردی و پایدار می‌خواهد، او بن افلک را مشغول و خوشحال نگه می‌دارد، اما در مورد ازدواج خود احساس فشار می‌کند. یک منبع نزدیک به جنیفر لوپز گفت:

«او سعی می‌کند حس و حالشان را تازه و هیجان‌انگیز نگه دارد. او نمی‌خواهد بعد از چند هفته ازدواج طلاق بگیرد و از آنچه مردم در مورد آن‌ها می‌گویند آگاه است.»

اما جنیفر مشکلات دیگری هم با بن دارد. ظاهرا عادت سیگار کشیدن افلک اصلا برای جی لو خوشایند نیست و به شدت اصرار دارد که او سیگار کشیدن را ترک کند.

اما افلک راضی به ترک سیگار نشده است و تنها قول داده در خانه سیگار نکشد.

مشکلاتی از این دست آینده این ازدواج پر سر و صدا را تیره و تار کرده اند.

منبع: برترین‌ها

 


خروج از نسخه موبایل