بغض “فلور نظری” جلو همه ترکید!

فلور نظری که جمعه شب مهمان برنامه مهربانو بود وقتی صحبت از مهر مادری شد بغضش جلو همه ترکید.

به گزارش وقت صبح، فلور نظری، بازیگر تلویزیون، (جمعه یکم بهمن) مهمان برنامه «مهربانو» بود و از مهر مادری گفت.

او در آغاز گفت‌وگویش، درباره مادر و مادربزرگش گفت: «خاطرات خیلی خوبی از مادربزرگ عزیزم دارم که خدا رحمتش کند. من کل سه ماه تابستان را در گیلان بودم. مادربزرگم یک خانه خیلی بزرگ با فضایی سبز داشت و من در مدرسه می‌گفتم مادرم در پارک زندگی می‌کند.»

نظری ادامه داد: «اخلاقم این است که مادرها برایم خیلی مهم هستند. مادربزرگم خیلی نازنین و همیشه در حال صلح و صفا دادن فامیل و اقوام بود. خیلی مهربان و باصفا بود و خیلی راحت گذشت می‌کرد.

وقتی او از دنیا رفت، خیلی بد شد و توازن خانواده به‌هم ریخت. بعد هم از مادر خودم خاطرات خوبی زیادی دارم و در واقع هر چه در زندگی دارم، از مادرم است.»

این بازیگر، در حالی که بغض کرده بود درباره خاطرات مادرانه خود گفت: «من بچه خیلی دوست داشتم، وقتی پسرم به دنیا آمد، هم‌زمان دانشجو بودم. باورتان نمی‌شود وقتی مریض می‌شد، من امتحان داشتم، پاشویه‌اش می‌کردم و خودم هم طاقت نمی‌آوردم و حالم بد می‌شد اما درسم را خواندم.

عاشق بچه‌ام هستم و احساس می‌کنم عشقی که مادربزرگم و مادرم به من داده‌اند، من هم به پسرم می‌دهم.»

من برای محبت آدمها دنبال ترازو نیستم!

او ادامه داد: «همیشه احساس می‌کنم پسرم هیچ وظیفه‌ای ندارد که کارهای مرا جبران کند، چون من با عشق این کار را کرده‌ام و اصولا آدمی هستم که دنبال جبران نیستم.

من اگر کسی را دوست داشته باشم، دنبال ترازو گذاشتن نیستم که یک کیلو محبت کرده‌ام و باید یک کیلو محبت ببینم! من عاشق بچه‌ام و اگر بچه‌دار نمی‌شدم، حتما از پرورشگاه بچه می‌آوردم. دیدن قد کشیدن بچه خیلی جذاب است و آدم مقیاس کوچکی از خلق شدن را می‌بیند.»

نظری افزود: «مادر بودن سخت اما شیرین است. هر لحظه که بچه‌ات را می‌بینی، خدا را شکر می‌کنی به این مقام رسیده‌ای و مادر چنین بچه‌ای هستی.»

خروج از نسخه موبایل