ویدئو/ شیرین کاری سردار آزمون در فرودگاه جلوی مردم!

ویدئو/ شیرین کاری سردار آزمون در فرودگاه جلوی مردم!
کد خبر : ۸۸۹۶۲
0

سردار آزمون به همراه تیم بایر لورکوزن برای دیداری دوستانه عازم مکزیک بود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح ، قبل از پرواز و هنگام انتظار اعضای تیم در فرودگاه، سردار آزمون دست به شیرین کاری زد که این اتفاق از دوربین رسانه باشگاه دور نماند.

بازی دوستانه در مکزیک

تیم فوتبال بایرلورکوزن وارد مکزیک شد تا به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس این باشگاه یک بازی دوستانه با تیم تولوکا این کشور انجام دهد.

سردار آزمون ستاره ایرانی بایرلورکوزن هم به همراه کاروان تیم آلمانی به مکزیک سفر کرد. سیوان سرمربی بایرلورکوزن در هنگام ورود به مکزیک درباره غایبان تیمش برای این بازی صحبت کرد.

سیوان در مصاحبه خود گفت: ما با ۲۵ بازیکن به مکزیک سفر کردیم و تنها غایب و مصدوم ما فلوریان ویرتس است که ما را همراهی نکرد.

سرمربی لورکوزن درباره زمان بازگشت ستاره آلمانی به ترکیب تیم، گفت: ویرتس به دلیل پارگی رباط صلیبی مدت زیادی از میادین دور خواهد بود. پزشکان اعلام کردند که او به نیم فصل دوم برای بازی‌ها می‌رسد. اما به نظرم مدت دوری‌اش طولانی‌تر خواهد شد.

غیبت طولانی مدت ویرتس ضربه بزرگی به لورکوزن در فصل جدید بوندس لیگا می‌زند ولی کاملا به نفع سردار آزمون ستاره ملی‌پوش کشورمان است چون می‌تواند در ترکیب اصلی تیم آلمانی جای بگیرد و رقابت آسان‌تری برای حضور در ۱۱ بازیکن تیم داشته باشد.

۰
ارسال نظر