ویدئو/ یک دلیل بامزه؛ مریم مومن چرا دکتر نشد؟!

مریم مومن در یک مصاحبه با شبکه اینترنتی تی وی پلاس شرکت کرد.

ویدئو/ یک دلیل بامزه؛ مریم مومن چرا دکتر نشد؟!
کد خبر : ۲۱۹۳۴۰
0
مدت مطالعه :
لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- در بخشی از این مصاحبه مریم مومن علت این که در رشته پزشکی تحصیل نکرد را بازگو کرد. 

اتفاقی که شاید دلیل بامزه‌ای داشته باشد! 

مریم مومن چگونه اولین نقشش را تصاحب کرد؟ 

ایسنا: من واقعا نمی‌دانم چگونه برای این نقش انتخاب شدم، اما بیش از هر چیزی اطلاعیه یک تست بازیگری را دیدم که در آن مطرح شده بود به یک بازیگر خانم با این رده سنی نیاز داریم. 

با توجه به اینکه من تست‌های دیگری را هم رفته بودم و آن‌ها را تجربه کرده بودم احساس می‌کردم این تست نیز سرکاری است و قرار است سوء استفاده مالی شود. 

از طرفی من به این اعتقاد نداشتم این که می‌گویند، برای اینکه وارد دنیای بازیگری شوی باید کلاس‌های بسیاری را دوره ببینید. 

برای تست این مجموعه نیز دو عکس سنتی ارسال کرده بودم و منتظر بودم تا نتیجه را اعلام کنند، صبح آن روز قرار بود برای جواب به دفتر این مجموعه بروم اما این کار را نکردم، عصر همان روز با من تماس گرفتند که چرا برای جواب‌دهی به دفترشان نرفتم. 

آنجا بود که احساس بدی نداشتم و حتی به این هم فکر کردم که اگر دوره بازیگری و کلاس هم گذاشته شود آن را می‌پذیرم، در واقع با چشمان بسته این کار را پذیرفتم. 

قرار ملاقات گذاشته شد و من به دفتر آقای حمید نژاد آمدم، سپس تست‌های مختلفی برای بازیگری از من گرفته شد و بیرون آمدم. 

دوباره این حس را داشتم که این هم مثل تست‌های قبلی خروجی نخواهد داشت در مترو بودم که با من تماس گرفته شد که برای قرار داد به دفترشان بروم، حتی نمی‌دانستم قرار است چه نقشی را ایفا کنم. 

پس از آن بود که با خوشحالی و حتی گریه به خانه رفتم، مادرم نگران بود که چه اتفاقی برایم افتاده است و من گفتم باورم نمی‌شود که پس از این همه تلاش قرار است به آرزویم برسم. 

سپس به صحبت‌های اولیه، تمرین به این نقطه رسیدیم که برای نقش فخرالزمان انتخاب شدم. از همان ابتدا دیالوگ‌های مربوط به تست شخصیت فخرالزمان را از من تست گرفتند.

کد خبر : ۲۱۹۳۴۰
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان