ویدئو/ وقتی پدر متوجه می‌شود دختر اهدا کننده کلیه‌اش بوده!

ویدئو/ وقتی پدر متوجه می‌شود دختر اهدا کننده کلیه‌اش بوده!
کد خبر : ۲۱۸۹۷۸
1

یک مرد میانسال در عمل پیوند، کلیه‌ای را از یک ناشناس دریافت می‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- این مرد پس از عمل و در حالی که در بخش به استراحت می‌پردازد، متوجه می‌شود دخترش آن فرد ناشناس بوده است. 

این لحظه درخشان را ببینید. 

پدرها در رابطه دخترشان چه کارهایی انجام دهند؟ 

بیتوته: بیشتر از وسایل و هدایایی که برای آن می‌خرید یا چیزهایی که به او یاد می‌دهید، دخترتان نیاز به عشق و محبت شما دارد. هیچ گاه به او اجازه ندهید به علاقه‌ی شما نسبت به خودش شک کند. در چشم‌هایش نگاه کنید و بگویید که عاشقش هستید. این کار را زیاد انجام بدهید. 

به او توجه کنید شاید در زمانی که از او غافل هستید؛ مشغول بازی با عروسک‌های خود می‌شود اما این کار دختر بچه کوچک شما را از لحاظ رفتاری تبدیل به یک زن بالغ و مستقل می‌کند. پس از لحظه لحظه‌های دخترتان غافل نشوید. 

نیاز نیست که این تبدیل به یک عادت شود اما هر از گاهی به او اجازه بدهید که در کنار شما دراز بکشد و شب را استراحت کند این کار به او احساس عشق و حمایت می‌دهد. 

در صورتی که رابطه پدر و دختر با یکدیگر سرد باشد، دختر در ارتباط با مردها دچار مشکلات متعددی خواهد شد که برخی از آن‌ها عبارتند از: 

* دخترهایی که به شکل افراطی و مبالغه‌آمیزی به مرد (یا مردها) می‌چسبند و دخترهایی که به شکل غیر منطقی و بی‌دلیل از مردها بیزارند، در کودکی و نوجوانی رابطه خوبی با پدر نداشته اند. 

* دخترهایی که در زندگی بزرگسالی با مردهای متعدد وارد رابطه می‌شوند، از سوی پدر خلاء عاطفی شدیدی را تجربه کرده اند. 

* دخترهایی که در رابطه نمی‌توانند از خطاهای طبیعی و انسانی مردها بگذرند و آن‌ها را نمی‌بخشند، اغلب پدرهایی داشته‌اند که نسبت به آن‌ها رفتار بی‌مسئولیتی از خود نشان داده است. همین مثال‌های ساده از اختلالات رفتاری در بزرگسالی، به خوبی اهمیت نقش پدر در تربیت دختر را روشن می‌سازد. 

آسیب‌های رفتار نادرست پدران

رابطه پدر با دختر در دوران بلوغ، ارتباط با فرزندان دختر در دوران بلوغ، مواجهه صحیح والدین و نوجوانان و جوانان با این نیاز نیرومند در فاصله زمانی بین بلوغ و ازدواج نقش بسزایی در نهادینه کردن بهداشت روانی _ اخلاقی در افراد، خانواده‌ها و نهایتاً جامعه دارد و به عکس بی‌توجهی، سوء تدابیر تربیتی و گاهی نیز موضع گیری‌های به اصطلاح روشنفکرانه گروهی از والدین موجب می‌شود که عده‌ای از دختران و پسران در تأمین چنین نیازی به بیراهه رفته، تسلیم هیجانات عاطفی خود شوند. 

نتایج برخی از تحقیقات در این زمینه حاکی از آن است که بسیاری از دختران معصومی که در دام روابط غیراخلاقی گرفتار شده اند، همواره روابط سرد و معیوبی با پدران خود داشته و نه تنها توجه محبتی از جانب آنان دریافت نکرده‌اند که به اشکال مختلف مورد تحقیر و سرزنش، تنبیه و سخت گیری‌های افراطی یا تبعیض و بی‌تفاوتی آن‌ها واقع شده اند. 

بیشتر به حرف‌های او گوش دهید نه اینکه برای آن سخنرانی کنید و مطمئن باشید خود این گوش کردن بهتر از هر روش دیگری او را به تفکر وادار کرده، نظرات او را اصلاح کرده و او را با واقعیت‌های زندگی آشنا می‌کند. 

ویدئو: تابناک

۰
ارسال نظر
  • سعید

    من اگه بودم با دیدن دخترم احتمالا میمردم