ویدئو/ فروش کروکودیل گریل شده در فست فود!

ویدئو/ فروش کروکودیل گریل شده در فست فود!
کد خبر : ۲۱۸۵۶۳
0

یک مرد آمریکایی برای فروش در فست فود گوشت کروکودیل را گریل کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، یک مرد در آمریکا پس از شکار کروکودیل، این حیوان را گریل می‌کند تا در فست فودی که در یک پارک باز کرده است گوشت آن را به فروش برساند. 

در ادامه این فیلم را مشاهده می‌کنید. 

۵ واقعیت جالب در مورد کروکودیل‌ها که شما را شگفت زده می‌کنند

کروکودیل، بزرگ‌ترین دوزیست خزنده روی کره زمین است و تمامی مناطق گرمسیری از آفریقا و آسیا گرفته تا آمریکا و استرالیا زیستگاه اصلی این حیوان آبزی را تشکیل می‌دهند. 

روزیاتو: بافت بدن تمساح ها، دندان ها، نحوه شکار و روش‌هایی که برای کمین کردن استفاده می‌کنند به قدری جذاب است که سالانه میلیون‌ها گردشگر برای تماشای این صحنه‌ها از نزدیک، به مراکز پرورش و نگهداری از کروکودیل‌ها می‌روند. 

ابهت و جذبه‌ای که چهره این حیوان دارد مورد توجه افراد زیادی در سراسر دنیاست. اگر شما هم جزو دوستداران کروکودیل هستید شاید بد نباشد با چندین واقعیت جالب در مورد این حیوان آشنا شده و بیش از پیش به این موجود علاقه‌مند شوید. 

کروکودیل‌ها با اینکه دندان دارند، اما هرگز غذای خود را نمی‌جوند

یکی از جالب‌ترین واقعیت‌ها در مورد تمساح‌ها این است که اغلب آن‌ها ۲۴ دندان بسیار تیز و البته ترسناک دارند، اما هرگز طعمه خود را نمی‌جوند. در موارد بسیار نادر، ممکن است از دندان خود برای خرد کردن غذا استفاده کنند. 

کروکودیل برای نگه داشتن طعمه در دهان خود از دندان‌هایش استفاده می‌کند و در بیشتر مواقع، غذای خود را درست می‌بلعد. این حیوانات می‌توانند سنگ را نیز خورده و به راحتی آن را هضم کنند. 

دم تمساح بسیار پرقدرت است

شاید جالب باشد بدانید که دم این حیوان بسیار شگفت‌انگیز است؛ تمساح‌ها قادر هستند با استفاده از این عضو از بدن خود با سرعت ۴۰ کیلومتر در ساعت شنا کنند. همچنین می‌توانند به مدت حداکثر سه ساعت روی دم خود به صورت عمودی بایستند. 

البته باید اشاره کنیم که همین دم در خشکی هیچ کاربردی برای تمساح ندارد و در بیشتر مواقع، فقط برای حرکت‌های کوتاه از آن استفاده می‌شود. 

تمساح‌ها اندازه‌های گوناگون دارند

اندازه کروکودیل‌ها با هم بسیار فرق دارد؛ آن‌ها نمونه‌های کوتوله دارند که کوچک‌ترین سایز تمساح محسوب می‌شود و بزرگ‌ترین آن‌ها در آب‌های شور زندگی می‌کنند. 

تمساح‌های کوتوله به طور میانگین ۱.۵ متر اندازه دارند و در بیشترین و بزرگ‌ترین اندازه ممکن، ۱.۹ متر درازا برایشان گزارش شده است. اما سایز کروکودیل‌های غول پیکر از ۶.۳۰ متر شروع شده و تا ۷ متر ادامه دارد. وزن این نمونه‌ها عموما بین یکهزار تا یکهزار و ۲۰۰ کیلوگرم است. 

شایان ذکر است که تمساح‌های ماده اغلب کوچک‌تر هستند و طول آن‌ها از ۳ متر تجاوز نمی‌کند. 

کروکودیل‌ها قلب‌های بزرگی دارند

برخلاف دیگر حیوانات، قلب تمساح‌ها همانند ارگان سه جداره و همانند دیگر خزنده‌ها رفتار می‌کند.

فعالیت‌های این حیوان روی عملکرد قلب او تاثیری ندارد به همین خاطر است که می‌تواند برای ساعات طولانی زیر آب بماند. 

چرا دهان خود را باز نگه می‌دارند؟ 

دهانِ باز کروکودیل نشانه خشم یا عصبانیت آن نیست. این صحنه بیشتر در روزهای تابستان مشاهده می‌شود و دلیل آن گرمای هواست. این موجود برای خنک نگه داشتن دمای داخلی بدن خود، دهانش را باز نگه می‌دارد زیرا غدد مولد عرق ندارند. /باشگاه خبرنگاران

۰
ارسال نظر