ویدئو/ سوتی وحشتناک سریال جومونگ که تازه کشف شد!

ویدئو/ سوتی وحشتناک سریال جومونگ که تازه کشف شد!
کد خبر : ۲۱۸۵۴۷
1

در بخشی از سکانس‌های خارجی سریال افسانه جومونگ سوتی وحشتناکی رخ داده بود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، در ویدئوی زیر می‌بینیم که هنگام نمایش سوارکاری یک گروهان در دشت چه گاف بزرگی رخ داده است. 

این سریال کماکان یکی از سریال‌های محبوب بین ایرانی‌ها به شمار می‌رود. 

در ویدئو دیدیم که چند خودرو در سریالی تاریخی در حال حرکت اند!

«جومونگ» آمد! / کدام سریال کره‌ای قابلیت پخش در ایران را ندارد؟ 

خراسان: اتفاق جالب درباره سریال‌های کره‌ای تلویزیون، بازگشت مجموعه خاطره‌انگیز «افسانه جومونگ» است که قرار است به جدول پخش شبکه تماشا اضافه شود. 

این سریال که جایگزین «تماشاگر» در باکس ثابت سریال‌های شرقی این شبکه خواهد شد، در بیش از ۸۰ قسمت تا اواخر تابستان روی آنتن این شبکه خواهد بود و اگر قرار باشد ادامه آن نیز پخش شود، تا چندین ماه دیگر در این شبکه حضور خواهد داشت. 

آن‌چه از سریال‌های کره‌ای به تلویزیون رسیده، محدود به همین چهار سریال نیست. پیش از «تماشاگر»، مجموعه «امپراتور دریا» در جدول پخش شبکه تماشا قرار داشت، شبکه امید بازپخش «آه گوم‌بی‌من» را روی آنتن داشت که سال ۹۹ برای نخستین بار پخش کرده بود

. تابستان سال گذشته نیز «خانواده جدید» از شبکه تماشا و «رئیس جمهور موقت» از شبکه افق پخش شد. 

زمستان ۱۴۰۰ هم «ذهن زیبا» برای اولین بار روی آنتن شبکه ۵ رفت و این در حالی است که شبکه ۳ در شهریور و مهر ۱۴۰۰ «بازی قدرت» را پخش کرد. 

در عین حال با پخش همزمان سه سریال کره‌ای در شبکه‌های سیما، به نظر می‌رسد مجموعه‌های ساخت کشور کره جنوبی، این روزها بیش از هر زمان دیگری در سال‌های اخیر، محبوب مدیران سیما شده‌اند. 

آن‌ها که پخش نمی‌شوند

این توجه به سریال‌های کره‌ای -چه از سوی مدیران تلویزیون و چه از سوی بینندگان آن- در حالی است که شمار زیادی از سریال‌های این کشور به علل مختلف قابلیت پخش در تلویزیون را ندارند. 

در این میان سریال‌های مشهورتری مانند «غریبه»، «نام من»، «دابلیو» و… و همچنین معدود عناوینی با شهرت عالم‌گیر مانند «بازی مرکب» و «عازم جهنم» نیز وجود دارند که روی آنتن سیما نمی‌روند. 

از قضا بسیاری از مخاطبان جوان سریال‌های کره‌ای به این دست آثار جوانانه‌تر اقبال بیشتری نشان می‌دهند تا سریال‌های تاریخی آن که از تلویزیون پخش می‌شود. 

نگاهی به بخش پررونق سریال‌های کره‌ای در پلتفرم‌ها نشان می‌دهد محصولات زیادی از این کشور مورد استقبال مخاطبان است؛ 

سریال‌هایی که با پسند ۹۰-۹۵ درصدی، جای شکی باقی نمی‌گذارد که سریال‌های کره‌ای در ایران بسیار محبوب‌اند. نتایج پیمایش ملی ذائقه سینمایی ایرانیان نیز که در روزهای اخیر منتشر شد، این سخن را تأیید می‌کند. 

براساس این نظرسنجی، پس از محصولات آمریکایی، اروپایی و ترکی، سریال‌های ساخت کره جنوبی با ۱.۱۳ درصد، محبوبیت فراوانی در کشور دارند.

۰
ارسال نظر
 • محمد معصومی

  جاده دنیا
  گذرگاه زمین
  راه عبور
  دانایی و عقل
  معرفت و دانایی
  خاک و جاده تاریخ
  پند و عبرت است
  حرکت سوار
  ادبیات و هنر