ویدئو/ شیرجه پیرزن ۸۰ساله و شجاع دزفولی در دل رودخانه!

ویدئویی از منطقه تفریحی علی کله در دزفول به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

ویدئو/ شیرجه پیرزن ۸۰ساله و شجاع دزفولی در دل رودخانه!
کد خبر : ۱۰۰۶۴۶
0
مدت مطالعه :
لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح ، در این ویدئو یک پیرزن ۸۰ساله به دل آب شیرجه می‌زند.

جنجال بسته شدن علی کله

علی کله یکی از پارک‌های ساحلی پرطرفدار خوزستان است که هرساله و بخصوص در فصل‌های بهار و تابستان جمعیت زیادی را از شهرها و استان‌های مجاور به سوی خود جذب می‌کند.

در مرداد ماه سال ۱۳۹۰ و بدون اعلام قبلی پارک ساحلی دز (علی کله) تعطیل شد و مردم و میهمانان و مسافرانی که از گوشه و کنار استان خوزستان و استانهای همجوار جهت استفاده از امکانات و فضای این محل به دزفول آمده بودند نتوانستند وارد این پارک شوند.

علت این اتفاق نارضایتی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول از وضعیت فرهنگی علی کله به دلیل روزه خواری، بی‌حجابی، کشیدن قلیان، شرب خمر و استفاده از آلات قمار و موسیقی در این محل اعلام شد.

وی در خطبه‌های نماز جمعه نیز با اعلام ابراز ناخرسندی و گلایه مندی از وضعیت فرهنگی پارک ساحلی علی کله خواستار مشخص شدن وضعیت این محل شده بود و با تذکر به سرپرست فرمانداری دزفول و دستور سرپرست فرمانداری، توسط نیروی انتظامی علی کله تعطیل شد.

پس از این اتفاق، از سوی فرمانده انتظامی دزفول مقرر شد که پارک تفریحی علی کله در روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت ۴ صبح تا ۶٫۳۰ بعد از ظهر تعطیل باشد که البته مدتی بعد این دستور لغو شد.

کد خبر : ۱۰۰۶۴۶
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان