این آقای بازیکن دوباره حرص پرسپولیسی ها را درآورد!

این آقای بازیکن دوباره حرص پرسپولیسی ها را درآورد!
کد خبر : ۲۱۹۰۳۸
0

رامین رضاییان در زمان حضور دراگان اسکوچیچ هرگز به تیم ملی دعوت نشد ولی با بازگشت کی‌روش دوباره شانس بازی برای تیم ملی را به دست آورد و از این فرصت به بهترین شکل استفاده کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، رامین رضاییان فصل جدید را هم مثل سال گذشته عالی آغاز کرده است.

تیم ملی ایران دیشب با نتیجه پرگل 4 بر صفر مقابل هنگ‌کنگ به پیروزی رسید تا برای دومین بازی متوالی بردی پرگل را تجربه کند.

نکته مهم در خصوص این دو برد تیم ملی این است که ردپای رامین رضاییان، مدافع راست ملی‌پوش سپاهان در آن‌ها دیده می‌شود. رضاییان دیشب هم برای تیم ملی گلزنی کرد تا به فرم عالی خود در یک سال اخیر ادامه دهد.

چشم پرسپولیسی‌ها به دوحه

رامین رضاییان در زمان حضور دراگان اسکوچیچ هرگز به تیم ملی دعوت نشد ولی با بازگشت کی‌روش دوباره شانس بازی برای تیم ملی را به دست آورد و از این فرصت به بهترین شکل استفاده کرده است. رضاییان در یک سال گذشته 12 بازی برای تیم ملی انجام داده و آمار 3 گل و 5 پاس گل را به‌ثبت رسانده که برای یک مدافع راست فوق‌العاده است.

او در بازی با قطر و درست زمانی که به نظر می‌رسید کار تیم ملی گره خورده، با یک سانتر زیبا زمینه‌ساز گل اول شد و در ادامه هم پاس گل چهارم را ارسال کرد. رضاییان دیشب هم با یک ضربه آزاد تماشایی گل چهارم ایران را زد و در 33 سالگی همچنان آماده و سرحال به نظر می‌رسد. اتفاقی که در آستانه جام ملت‌های آسیا خبر خوشی برای امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شود و خیال سرمربی تیم ملی را از سمت راست خط دفاعی راحت کرده است.

درخشش در سپاهان و افسوس پرسپولیسی‌ها

رامین رضاییان ابتدای فصل قبل و پس از عدم تمایل پرسپولیس برای تمدید قراردادش راهی سپاهان شد و بهترین فصل فوتبالی‌اش را سپری کرد. او در لیگ بیست‌ودوم 29 بازی برای سپاهان انجام داد و 7 گل زد و 8 پاس گل برای هم‌تیمی‌هایش ارسال کرد. رضاییان این فصل هم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا 5 گل و یک پاس گل داشته و یکی از آماده‌ترین بازیکنان فعلی لیگ برتر محسوب می‌شود.

درخشش رضاییان باعث شده بسیاری از هواداران پرسپولیس هم بابت جدایی او در سال گذشته حسرت بخورند و ناراحت باشند که چنین ستاره‌ای را خیلی راحت به رقیب مستقیم‌شان واگذار کردند.

منبع: افکار نیوز

۰
ارسال نظر