می دانید اولین فوتبالیست با درآمد شوکه کننده کیست؟

می دانید اولین فوتبالیست با درآمد شوکه کننده کیست؟
کد خبر : ۲۱۹۰۱۸
0

ارلینگ هالند اولین فوتبالیستی خواهد بود که ۱ میلیارد پوند درآمد دارد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، گفته می‌شود که هالند ۲۳ ساله هفته‌ای ۸۶۵۰۰۰ پوند در استادیوم اتحاد دریافت می‌کند.

این مبلغ شامل دستمزد هفتگی او و همچنین پاداش‌های قابل توجهی است که از طریق گلزنی و پیروزی‌هایش در مسابقات کسب کرده است.

با این حال، ایجنت او گفته که این تازه شروع درآمدهای این مهاجم است. پیمنتا معتقد است که هالند می‌تواند اولین فوتبالیستی باشد که از طریق حق تصویر خود یک میلیارد پوند به دست ‌آورد.

پیمنتا به گاردین گفت: «من نمی‌گویم که هزینه انتقال به این میزان خواهد رسید. بلکه در مورد کل پکیجی که در طول دوران حرفه‌ای خود به دست می‌آورد صحبت می‌کنم.

امروز یک بازیکن می‌تواند تا ۳۵ سالگی بازی کند. باید به حقوق، هزینه نقل و انتقالات، درآمد پخش، حامیان مالی، فروش بلیت و پیراهن‌ها فکر کرد. با بازیکنی مانند ارلینگ این رقم به یک میلیارد می‌رسد.

درآمد صنعت بازی‌های ویدئویی بسیار زیاد است. در متاورس، شاید من یک ارلینگ هالند دیجیتال را به قیمت ۲۰۰۰ یورو (۱۷۴۱ پوند) به ۱۰۰ میلیون نفر در هند، چین، برزیل، مکزیک بفروشم.

شاید روزی بتوانیم مسابقات فوتبال را با عینک تماشا کنیم و حس کنیم که واقعا آنجا در ورزشگاه هستیم. می‌توان تجربه مجازی سه بعدی داشت.

بنابراین شاید ما تجربه فوتبال را نه تنها به پخش‌کنندگان، بلکه به افرادی که هرگز نمی‌توانند بلیت برنابئو یا اتحاد را پیدا کنند، بفروشیم. آنها می‌توانند بازی را (در متاورس) به گونه‌ای تجربه کنند که انگار آنجا هستند.

بنابراین وقتی می‌گویم یک میلیارد، منظورم فاکتورهایی فراتر از عوامل فیزیکی است.»

307089

پیمنتا همچنین از حرفه‌ای بودن مهاجم و خانواده‌اش تعریف کرده و او را متواضع می‌داند. او افزود: «من ارتباط با خانواده هالند را دوست دارم زیرا آنها انتظار حرفه‌ای بودن دارند و به خوبی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. مهم نیست که مرد باشید یا زن. آنها به شما گوش می‌دهند. او باورنکردنی و بسیار خاکی و فروتن است. کاملا می‌داند که کیست و باید نماینده چه باشد. او هیچ توهمی ندارد. من هرگز تغییرات منفی را که شهرت و ثروت به ارمغان می‌آورد در او ندیدم. او فقط ۲۳ سال دارد اما بسیار بالغ، عمیق، بسیار آرام و عاشق غذا خوردن است!»

هالند چندین معامله تجاری انجام داده که او را به یکی از پردرآمدترین ستاره‌های فوتبال تبدیل می‌کند. البته فراموش نکنید که این همه قراردادهای تجاری ترمیناتور نروژی نیست.

منچسترسیتی

هالند دستمزد گزافی از منچسترسیتی می‌گیرد. پایه حقوق او نزدیک به ۴۰۰۰۰۰ پوند در هفته و مطابق با سایر ستارگان باشگاه است، اما پاداش عملکردش این دستمزد را به ۸۶۵۰۰۰ پوند در هفته می‌رساند.

سامسونگ نروژ

در سال ۲۰۲۱ و در زادگاهش، شعبه نروژی سامسونگ او را تبدیل به چهره گوشی‌های خود کرد. مشخص نیست که آیا او هنوز با سامسونگ قرارداد دارد یا خیر، اما طبق گزارش‌ها ارزش آن ۲ میلیون پوند بود.

بریتلینگ

سال گذشته ساعت‌ساز لوکس سوئیسی هالند را به فهرست سفیران خود اضافه کرد و این بازیکن به برد پیت، شارلیز ترون و آدام درایور پیوست. اعتقاد بر این است که هالند حدود ۱ میلیون پوند برای این امتیاز دریافت کرده است.

هایپرایس

سالهاست که ستارگان ورزش از ابزارهایی برای کمک به ریکاوری استفاده می‌کنند که «هایپرایس» ارائه می‌کند. برجسته‌ترین محصول آنها، نورماتک، از فشرده‌سازی جریان هوا برای ایجاد ماساژ ترمیمی برای کاربران استفاده می‌کند. هالند محصولات آنها را بسیار دوست دارد و نه تنها سفیر آنهاست، بلکه دارای سهام در تجارتی است که ارزش آن اکنون به رقم خیره‌کننده ۵۶۰ میلیون پوند می‌رسد.

وایاپلی

هالند در سال گذشته با Viaplay قراردادی امضا کرد و در کنار مکس فرشتاپن سفیر سرویس پخش نروژی شد و این شبکه حق پخش لیگ برتر در نروژ را دارد. آنها بلافاصله مستند «هالند: تصمیم بزرگ» را تهیه کردند که ماجرای انتقال او به سیتی را روایت می‌کند.

منبع: خبر ورزشی

 

۰
ارسال نظر