عکس/ دو رپر مشهور تصویر معروف مسی و رونالدو را بازسازی کردند

عکس/ دو رپر مشهور تصویر معروف مسی و رونالدو را بازسازی کردند
کد خبر : ۲۱۸۹۹۴
0

جی کول و دریک دو رپر مشهور آمریکایی به تازگی تصویر معروف مسی و رونالدو در حال بازی شطرنج را بازسازی کرده اند.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح - یک سال قبل بود که تصویری تبلیغاتی از مسی و رونالدو در حال بازی شطرنج منتشر شد که به شکل گسترده در میان کاربران دست به دست شد.

اکنون هم جی کول و دریک دو رپر مشهور آمریکایی این تصویر را بازسازی کرده اند تا توجه کاربران را جلب کنند.

1807515_543

کیم کارداشیان، رونالدو و مسی را با هم اشتباه گرفت!/ از دیدن هالند یکه خوردم!

کیم کارداشیان پس از ملاقات با ارلینگ هالند، خود را مادر فوتبالی خطاب کرد و سپس کریستیانو رونالدو را با لیونل مسی اشتباه گرفت.

تابستان امسال کیم کارداشیان و ارلینگ هالند در رویداد دولچه و گابانا با هم ملاقات کرد، زیرا هر دو از سفیران این برند هستند. این سلبریتی در مصاحبه اخیر با مجله جی‌کیو توضیح داد که پسرش «سنت» طرفدار پر و پا قرص هالند است و او خود را به عنوان یک «مادر فوتبالی» می‌بیند. اما در ادامه مصاحبه کریستیانو رونالدو را با لیونل مسی اشتباه گرفت.

کارداشیان تنها چند هفته قبل از گرفتن عکس با هالند با ستاره پاری‌سن‌ژرمن کیلیان امباپه در یک مهمانی در ایالات متحده حضور یافت. او در چندین بازی اینترمیامی با پسرش که پیراهن مسی را بر تن داشت دیده شده، اما بعد از گاف اخیرش، طرفداران این سوال را می‌پرسند که او واقعا چقدر به فوتبال علاقه دارد.

306897

کارداشیان در گفت‌وگو با جی‌کیو گفت: «من در ایتالیا بودم و ارلینگ هالند را دیدم و یکه خوردم، چون می‌دانم که پسرم عاشق اوست. با پسرم فیس‌تایم کردم و گفتم: نمی‌توانی حدس بزنی که چه کسی را دیدم.» کارداشیان در ادامه درباره عشق او و پسرش به اینترمیامی توضیح داد اما انگار کمی قاطی کرد و گیج شده بود. «پسر من عاشق کریستیانو رونالدو است و ما طرفدار اینترمیامی هستیم. به ما در پاری‌سن‌ژرمن خیلی خوش گذشت. آره، من یک مادر فوتبالی هستم.»

از آنجایی که مسی و اینترمیامی تا شروع فصل ۲۰۲۴ در ماه مارس بازی نخواهند داشت، کارداشیان ممکن است مجبور شود برای تماشای رونالدو در النصر به عربستان سعودی پرواز کند یا برای دیدن هالند به منچستر برود.

منبع: خبرورزشی

۰
ارسال نظر