عکس/ حسین ماهینی برای امید نورافکن به سیم آخر زد

عکس/ حسین ماهینی برای امید نورافکن به سیم آخر زد
کد خبر : ۲۱۸۸۸۸
0

حسین ماهینی در پاسخ به حرکت جنجالی امید نورافکن یک استوری پر سر و صدا منتشر کرد و به بازیکن سپاهان تاخت.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح - در جریان دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر، امید نورافکن با هواداران تیم رقیب دچار درگیری شد و حرکتی جنجالی انجام داد. باشگاه پرسپولیس هم دیروز شکایت خود از اقدام هافبک سپاهان را اعلام کرد.

حسین ماهینی، کاپیتان اسبق پرسپولیس پس از این ماجرا یک استوری منتشر کرد و به حواشی اخیر واکنش نشان داد:

1805291_700

منبع: خبرآنلاین

فدراسیون برای نورافکن زودتر از پرسپولیس اقدام کرد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال زمان رسیدگی به پرونده امید نورافکن بازیکن تیم فوتبال سپاهان را مشخص کرد.

یک روز پس پایان دیدار کلاسیک فوتبال ایران میان پرسپولیس و سپاهان ویدئویی عجیب از امید نورافکن مقابل سکوهای ضلع شمال غربی استادیوم نقش جهان منتشر شد که طی این ویدئوی 5،6 ثانیه‌ای مدافع چپ تیم ملی و باشگاه سپاهان با حرکت دست هواداران روی سکوها را به واکنش وا می‌دارد.

البته پیش از اینکه نورافکن با حرکت خود هواداران پرسپولیسی را عصبانی کند، آن‌ها به دلیل استوری‌های منتشر شده توسط این بازیکن شاکی بودند و علیه او شعار می‌دادند.

حالا و در شرایطی که هنوز چند دقیقه از طرح شکایت پرسپولیس علیه نورافکن و باشگاه سپاهان نگذشته، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرونده امید نورافکن را در میان پرونده‌های در دست بررسی خود قرار داده و درباره آن اینطور اطلاع‌رسانی کرده است:

«با توجه به تخلف صورت گرفته از سوی امید نورافکن، بازیکن تیم سپاهان اصفهان در دیدار برابر پرسپولیس تهران، جلسه رسیدگی به تخلف وی روز یکشنبه 28 آبان‌ماه برگزار می‌شود.»

منبع: ورزش سه

۰
ارسال نظر