عکس/ کامنت احساسی و خاص محمدرضا گرایی پای پست آیسان اسلامی

عکس/ کامنت احساسی و خاص محمدرضا گرایی پای پست آیسان اسلامی
کد خبر : ۲۱۸۶۳۳
3

محمدرضا گرایی در اقدامی جالب یک کامنت احساسی و جالب توجه پای پست آیسان اسلامی گذاشته که مورد توجه قرار گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح - اگر یک سال قبل از کاربران شبکه های اجتماعی می پرسیدید، آیسان اسلامی کیست؟ احتمالا هیچ کسی نمی دانست.

اما حالا او یک پای ثابت جنجال های مجازی ست و در طول چند ماه اخیر دنبال کنندگان اش به بیش از 6 میلیون و 200 هزار نفر رسیده است.

او که در دوران جوانی و در ایران به شکل حرفه ای در حوزه بدنسازی فعالیت داشته است، در حال حاضر در خارج از کشور نیز به ورزش می پردازد. اما به شکل حرفه ای آن را دنبال نمی کند.

آیسان اسلامی که روز به روز در شبکه های اجتماعی بیشتر دیده می شود، طبق ادعای خودش با بیشتر چهره های ورزشی و هنری رابطه ای نزدیک و صمیمی دارد و با هیچ کسی مشکلی ندارد.

در همین رابطه محمدرضا گرایی، کشتی گیر مشهور پای یکی از پست های اینستاگرامی این چهره جنجالی کامنت ارسال کرده و علاقه خود را به آیسان اسلامی ابراز کرده است.

photo_2023-11-12_21-30-16 (2)

پاسخ معنادار محمدرضا گرایی به ماجرای حضورش در MMA

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر ورزشی، محمد‌رضا گرایی دارنده طلای المپیک توکیو و طلا، نقره و برنز قهرمانی جهان است و همین باعث شده تا همه از او به عنوان امید اصلی مدال طلا در بازی‌های المپیک پاریس حساب باز کنند.

در مسابقات قهرمانی جهان هم که به میزبانی صربستان برگزار شد، به مدال برنز دست پیدا کرد.

این درخشش فوق‌العاده و ارائه کشتی‌های دیدنی از سوی محمد‌رضا گرایی باعث شد تا او لقب مرد یخی را به خودش اختصاص بدهد و محبوبیت زیادی را هم در بین علاقه‌مندان به کشتی پیدا کند.

خیلی‌ها توقع داشتند که گرایی بتواند در بلگراد طلای خود در جهانی نروژ را یک بار دیگر تکرار کند، اما او در نهایت به یک مدال برنز رسید و توانست سهمیه حضور در المپیک پاریس را قطعی کند.

شاید همین عملکرد دور از انتظار محمد‌رضا گرایی در جهانی صربستان بود که به افزایش شایعه حضور او در مسابقات هنر‌های رزمی کمک کرد.

خبر حضور یی از ستاره‌های چند سال اخیر کشتی ایران در مسابقات MMA آن‌هم در حالی‌که ۹ ماه تا بازی‌های المپیک مانده نگرانی جدی را برای علاقه‌مندان به کشتی به وجود آورده است.

گرایی عکسی در حساب شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد که متنی را هم در زیر آن نوشت و از تجربه یک چالش جدید خبر داده بود.

بلافاصله این عکس در فضای مجازی بازتاب پیدا کرد و پوریا رحمانی از کشتی‌گیران سابق هم که مدتی است در MMA فعالیت می‌کند به این ماجرا واکنش نشان داد و به قهرمان نامی کشتی ایران خوشامد گفت.

موجی از نگرانی کشتی ایران را فرا گرفت که بعد از جراحی حسن یزدانی حالا کشتی ایران ممکن است که دومین ستاره خود را هم از دست بدهد، اما واقعاً محمد‌رضا گرایی چنین تصمیمی دارد؟

 جواب این سؤال را خود محمد‌رضا گرایی داد و در گفت‌و‌گویی کوتاه با ایران ورزشی خیال همه علاقه‌مندان به کشتی را راحت کرد:

«مدتی است که اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در مازندران شروع شده و من هم از روز اول در اردو بودم.

در حال انجام تمرینات فشرده برای حضور در المپیک هستم و خیال همه مردم هم راحت باشد چرا که به دنبال رسیدن به طلای المپیک هستم و برای حضور در المپیک پاریس با قدرت تمرین می‌کنم.»

این مصاحبه دو خطی خیال همه را راحت کرده و حالا همه می‌توانند منتظر ماه‌های آینده باشند که این ستاره نامدار کشتی ایران با قدرت یک بار دیگر به روی تشک برگردد.

در سال‌های اخیر کشتی‌گیران زیادی از ایران و جهان به سوی MMA کشیده شده‌اند.

 ورزشی جذاب، پرطرفدار و بشدت پولساز که خیلی از ستاره‌های کشتی دنیا را به سمت خودش کشید‌ه است.

البته در ایران هم فقط امیر‌علی اکبری توانسته به موفقیت برسد. همین چند روز پیش هم دیوید تیلور به طور رسمی از جردن باروز دعوت کرد تا بعد از المپیک در MMA با هم رقابت کنند.

محمد‌رضا گرایی شرایطی را دارد که تا بعد از المپیک هم تا چند سال دیگر در ترکیب تیم ملی کشتی بدرخشد و تعداد مدال‌های جهانی و المپیک خودش را افزایش بدهد.

۰
ارسال نظر
  • ناشناس

    برنز این رقابتها رو مدیون بطری ابی بود که برادرش پرتاب کرد رو تشک وگرنه حتی نای نفس کشیدن نداشت و کشتی گیر ژاپنی تو همون ثانیه های اخر امتیاز میگرفت امیدوارم برای المپیک اماده تر باشن و نزارن کار به انتهای کشتی بکشه

  • اااا

    بشین سر جات بچه

  • ناشناس

    آیسان اسلامی کیه؟