واقعیت درباره احضار مدیر مسئول رسانه معروف برملا شد!

واقعیت درباره احضار مدیر مسئول رسانه معروف برملا شد!
کد خبر : ۲۱۷۷۰۰
0

مدیر مسئول هیچ رسانه ای به دلیل انتشار نتایج نظرسنجی احضار نشده است و ادعای رسانه های معاند واقعیت ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، مرکز رسانه قوه قضائیه نوشت: صبح امروز مرکز رسانه قوه قضاییه خبری در رابطه احضار مدیر مسئول یکی از رسانه ها در رابطه با  انتشار نتایج یک نظرسنجی در موضوع یکی از آسیب‌های اجتماعی در کشور به منظور ارائه مستندات منتشر کرد.

بلافاصله بعد از انتشار این خبر، جریان‌های تحریف و دروغ در خارج و داخل کشور فعال شدند و عنوان کردند که مدیر مسئول این رسانه به دادسرا احضار و در پی آن مجبور به حذف مطالب از خروجی رسانه خود شده است.

در صورتی که در مطالب منتشر شده از سوی مرکز رسانه قوه قضاییه به صراحت عنوان شده است که مدیر مسئول این روزنامه صرفا برای ارائه مستندات نظرسنجی دعوت شده است.

 هچنین هیچ توصیه و تاکیدی از سوی مرجع قضایی در رابطه با حذف مطلب به مدیر مسئول این روزنامه نشده است و این رسانه بعد از درخواست برای ارائه مستندات اقدام به حذف مطلب خود کرده است و اگر رسانه چنین  مستنداتی دارد به مرجع قضایی ارائه کند.

لازم به ذکر برخلاف ادعای رسانه‌های معاند مدیر مسئول این رسانه به دلیل انتشار نتایج نظرسنجی احضار نشده است بلکه مرجع قضایی بعد از انتشار نتایج نظرسنجی، مدیر مسئول را احضار کرده است تا مستندات نظرسنجی را ارائه دهد.

منبع: برترین ها

۰
ارسال نظر