آزاده نامداری چند خواهر برادر دارد؟

آزاده نامداری یک خواهر به نام آذین نامداری دارد و ارسلان قاسمی را برادر خود خوانده است.

آزاده نامداری چند خواهر برادر دارد؟
کد خبر : ۱۳۶۳۹
0
مدت مطالعه :
لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح - درگذشت آزاده نامداری اخبار مربوط به خانواده او را بیش از پیش برجسته کرده است. پدر او و خانواده همسرش مورد توجه قرار گرفتند اما خود آزاده نامداری چند خواهر برادر دارد ؟

بر اساس مطالبی که تاکنون مننتشر شده و اشخاصی که در مراسم خاکسپاری شرکت کردند آزاده نامداری یک خواهر به نام آذین نامداری دارد که ازدواج کرده است.

خواهر آزاده نامداری و همسرش در خاکسپاری

خواهر آزاده نامداری در مراسم تشییع

تصویر آذین خواهر آزاده نامداری و همسرش در مراسم خاکسپاری بازنشر شد.

پیشتر عکس از نامداری و خواهرش منتشر شده بود اما تصویر شوهر خواهر آزاده نامداری برای اولین بار است که منتشر می شود.

آذین خواهر ازاده نامداری در کنار او.

برادر آزاده نامداری کیست؟

با توجه به تصاویری که در مراسم خاکسپاری منتشر شدند برخی مدعی شدند آزاده نامداری برادر دارد اما اینطور نیست.

احتمالا تصویر برخی اقوام از جمله شوهر آذین با برادر اشتباه گرفته شده است. به نوشته وقت صبح آزاده نامداری خود یک بار اعلام کرده که برادر ندارد.

برادر آزاده نامداری کیست؟

او در پست اینستاگرامی از ارسلان قاسمی بعنوان برادر خود یاد می کند که نداشته و حالا پیدا کرده است.

بخوانید: از رقص آزاده نامداری تا فرار ریحانه پارسا؛ به تکرارها حساس باشیم!

آزاده نامداری که بود؟

آزاده نامداری متولد نهم آذر 1363 کرمانشاه و دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. آزاده نامداری به همراه فرزاد حسنی صبح روز پنجشنبه 6 تیرماه 1392 با حضور در حسینیه جماران و بیت حاج حسن خمینی نوه بزرگوار امام راحل مراسم عقد خود را برگزار کردند. حاج حسن خمینی خطبه عقد این زوج هنری را قرائت فرمودند.

اما بعد از حدود یک سال در خرداد 1393 این دو از هم جدا شدند و در تاریخ 20 مرداد 1393 خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه ای گشت.

نامداری کار خود را با همکاری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد. او مجری برنامه غیرمنتظره شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می شد، وی با این برنامه به شهرت زیادی رسید.

وی همچنین سابقه اجرای برنامه ورزش امروز شبکه جام جم 1، همچنین اجرای برنامه شب نشینی از شبکه جهانی جام جم، برنامه های مناسبتی، برنامه رادیو هفت و برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش را در کارنامه خود دارد.

او سال 1391 را در حالی با برنامه سال تحویل در کنار احسان علیخانی آغاز کرد که در همان تعطیلات نوروزی، اجراء هر شب برنامه جنجالی خانمی که شما باشی را بر عهده داشت ولی به ناگاه خبری مبنی بر منع فعالیت وی، در کنار فرزاد حسنی و احسان علیخانی پخش شد.

پس از نه ماه دوری از تلویزیون بالاخره نام او به عنوان نویسنده در برنامه پشت صحنه احسان علیخانی ظاهر شد.

با آغاز سال 1392 نامداری سری دوم برنامه خانمی که شما باشی را نویسندگی، مجری گری و تهیه کنندگی کرد. تا کنون پنج سری از برنامه خانمی که شما باشی از شبکه دوم سیما پخش گردیده است.

در تاریخ 25 مهر ماه در حالی که زمزمه ممنوع التصویری وی شایعه شده بود با حضور در در برنامه شب آدینه، رکورد آمار پیامکی صدا و سیمای مرکز استان همدان را شکست.

لینک کوتاه: https://tr.im/1iHfm

کد خبر : ۱۳۶۳۹
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان