یک شگرد باورنکردنی برای مخدوش کردن پلاک ماشین

یک شگرد باورنکردنی برای مخدوش کردن پلاک ماشین
کد خبر : ۲۱۸۵۳۹
1

یک راننده شگرد عجیبی را برای مخدوش کردن پلاک ماشینش استفاده کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، رئیس پلیس راه استان یزد از توقیف یک دستگاه خودرو سواری پراید در محل پلیس راه مسیر جاده تفت به یزد خبر داد که پلاک خود را مخدوش کرده بود.

سرهنگ رحیم حاجی ده آبادی رئیس پلیس راه استان یزد با اشاره به توقیف خودرویی که پلاک خود را با آدامس مخدوش کرده بود گفت: این خودرو در ساعت ۱۳ و ۳۰ نوزدهم آبان ماه توسط عوامل گشت پلیس راه یزد- شیراز (جاده تفت) توقیف شد.

او ادامه داد: ماموران در حین گشت زنی در این محور متوجه تردد یک دستگاه سواری پراید با شماره نامعلوم می‌شوند که به نظر می‌رسید پلاک خودرو دستکاری شده است.

رئیس پلیس راه استان یزد  اضافه کرد: در این راستا با رعایت جوانب احتیاط با استفاده از تجهیزات در اختیار به راننده دستور ایست صادر و پس از توقف در پارکینگ و بررسی بیشتر مشخص شد شماره پلاک جلو مخدوش و پلاک عقب نیز به با استفاده از آدامس تغییر یافته است.

سرهنگ حاجی ده آبادی اظهار داشت: مشخص شدکه خودرو اسنپ بوده و برای جلوگیری از اعمال قانون، راننده دست به مخدوش کردن پلاک خودرو، زده است که با عنایت به مراتب فوق با توجه به ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی، خودرو در پارکینگ توقیف و راننده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

تفت در ۲۰ کیلومتری شهر یزد در مسیر یزد به شیراز واقع شده است.

۰
ارسال نظر
  • ناشناس

    حالا که مشخص شده این بنده خدا راننده اسنپه و برای اینکه توی طرح ترافیک جریمه نشه اینکارو کرده خداوکیلی نقره داغش نکنید،ماشینش رو با جریمه کمی بهش بدید اما تعهد بگیرید دیگه تکرار نکنه،خداروخوش نمیاد