معرفی طلاین؛ بهترین سامانه آنلاین سرمایه گذاری طلا

با استفاده از سامانه و اپلیکیشن طلاین شما می‌توانید طلای آب شده را به راحتی، سریع و امن خرید و فروش کنید و سرمایه گذاری طلا را به راحتی انجام دهید.

معرفی طلاین؛ بهترین سامانه آنلاین سرمایه گذاری طلا
کد خبر : ۲۲۶۲۸۳
0
مدت مطالعه :
لینک کوتاه کپی شد

در سال‌های اخیر سرمایه گذاری در طلا به عنوان سپر مقاوم در برابر تورم شناخته می‌شود و مردم علاقه‌دارند که بخشی از درآمد خود را تبدیل به طلا کنند. به همین خاطر سامانه‌های معاملاتی طلا نیز جای خود را در بازار‌های مالی ایران باز کرده‌اند.

 در این نوشته به معرفی طلاین به عنوان یکی از بهترین سامانه های خرید و فروش طلای آنلاین، می‌پردازیم و خدمات، ویژگی‌ها و مزایای این سامانه را بررسی می‌کنیم. هم‌چنین به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا سامانه طلاین معتبر است؟ با ما همراه باشید.

سامانه طلاین چیست؟

طلاین پلتفرم تبادل، سرمایه گذاری و سپرده‌گذاری طلا است. این سامانه بهترین قیمت طلا را تحت نظارت اتحادیه طلا و جواهر و به صورت لحظه‌ای در دسترس کاربران خود قرار می‌دهد. از طریق طلاین شما می‌توانید خرید و فروش طلای آب شده انجام دهید، بدون اینکه لازم باشد کارمزد درصدی یا اجرت ساختی بابت سرمایه گذاری در طلا بپردازید.

شرکت طلوع لیان یزد نیک با شماره ثبت ۱۹۲۹۲، با راه‌اندازی سامانه خرید و فروش آنلاین، امنیت در خرید و فروش را افزایش داده و سرمایه‌گذاری به صورت خرد را ایجاد کرده است. افراد با پس انداز کردن طلا، در بازار طلا و جواهر کشور سرمایه گذاری می‌کنند و در بلند مدت باعث رشد اقتصادی فردی و اجتماعی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی می‌شوند؛ همچنین طلاین در نظر دارد که بازار طلا را یک پارچه‌سازی کند.

مجوز‌های طلاین چیست؟

طلاین توانسته است در طول سال‌های فعالیت خود مجوز‌های زیر را از اتحادیه‌های لازمه کسب کند:

 • مجوز اتحادیه طلا و جواهر
 • مجوز سامانه معاملات آنلاین طلای آب شده
 • مرکز فناوری‌ اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال
 • مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
 • مجوز واحد فناوری از پارک علم و فناوری
 • مجوز شرکت‌های خلاق
 • نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (اینماد)

تمامی فعالیت‌ها، معاملات و تراکنش‌های انجام شده در سایت طلاین تحت نظر این سازمان‌های قانونی و بر اساس اخذ مجوز‌های لازم انجام می‌شود.

خدمات سامانه طلاین چیست؟

پس از ثبت نام و احراز هویت در سایت طلاین شما می‌توانید به صورت لحظه‌ای خرید و فروش طلا انجام دهید و به سوددهی برسید. این سامانه از چندین بخش مختلف تشکیل شده است که هر یک خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند:

سامانه آنلاین خرید و فروش طلا

مهم‌ترین بخش سایت طلاین، سامانه آنلاین خرید و فروش طلا است. در این سامانه شما می‌توانید کیف پول ریالی خود را شارژ کنید، سپس با بررسی نمودار‌های قیمت طلا، بهترین زمان برای خرید طلای آب شده را انتخاب کنید و خرید را به سادگی و با چند کلیک انجام دهید. هم‌چنین می‌توانید در زمان مناسب، طلای خود را به فروش برسانید و بعد از طریق درخواست تسویه، وجه ریالی خود را دریافت نمایید.

معرفی طلاین؛ بهترین سامانه آنلاین سرمایه گذاری طلا - تصویر 2

مشاهده قیمت‌ طلا به روز

هنگام خرید طلا یکی از مهم‌ترین مسائل، قیمتی است که فروشنده برای طلا تعیین می‌کند. قیمت‌ها در سایت و سامانه طلاین بر اساس نرخ مصوب اتحادیه طلافروشان تعیین می‌شوند و همواره به روز هستند. با استفاده از این قیمت‌های عادلانه و بررسی تخصصی آن‌ها می‌توانید بهترین زمان خرید و فروش را پیدا کنید. برای مثال می‌توانید کلیک کنید: مشاهده قیمت لحظه ای طلا

تحویل فیزیکی طلای خریداری شده

یکی دیگر از خدمات سایت طلاین، امکان تحویل طلا به صورت فیزیکی به شما است. برای این کار پس از این که طلای شما در سامانه به ۱۰۰ گرم رسید، می‌توانید پس از هماهنگی با پشتیبانی طلاین برای دریافت آن به شعب موجود طلاین در شهر‌های تهران، یزد، اصفهان، کرمان و هرمزگان مراجعه کنید. البته حداقل مقدار طلا برای تحویل فیزیکی در شهر یزد ۳۰ گرم است.

پس انداز خودکار

یکی از بهترین قابلیت‌های طلاین که اولین بار در ایران فعال شده است، پس انداز خودکار است. با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید به صورت خودکار و در دوره‌های روزانه، هفتگی و ماهانه طلا بخرید. با استفاده از این قابلیت شما تایید می‌کنید که طلاین می‌تواند مبلغی که مشخص‌ کرده‌اید را از حساب بانکی شما دریافت کرده و دقیقا به همان اندازه برای شما طلا خریداری کند. در این روش سامانه طلاین به هیچ یک از اطلاعات شما دسترسی نخواهد داشت و این امکان تحت نظارت بانک مورد تایید شما انجام می‌‌شود.

لیبرا؛ کارت هدیه طلایی

شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد که بخواهید به عزیزانتان طلا هدیه بدهید، اما نخواهید به سراغ طلای ساخته شده بروید چون کارمزد ساخت دارد یا نخواهید از سکه‌ها استفاده کنید چون دچار حباب قیمتی می‌شوند. در این موارد می‌توانید از لیبرا کارت طلاین استفاده کنید که یک کارت هدیه طلایی است.

لیبرا به نوعی طراحی شده است که شما می‌توانید طلای آبشده را به عزیزان خود هدیه دهید. برای سفارش لیبرا کارت کافی است در سامانه، میزان طلای مد نظر خود برای هدیه دادن را انتخاب کنید و سپس یک لیبرا را به همراه آدرس و مشخصات فرد هدیه گیرنده ثبت نمایید. پس از تایید سفارش شما، لیبرا کارت برای شما ارسال می‌شود.

استعلام طلای آب شده

یکی از مهم‌ترین موارد در خرید طلای آب شده، اطمینان از عیار و اصلی بودن قطعه طلا است. برای این کار باید کد شناسایی یا انگ که روی قطعه طلا ثبت شده است را در سامانه‌های استعلام طلای آب شده وارد کنید تا بتوانید شناسنامه قطعه طلای خود شامل عیار و کارگاه ساخت و ری گیری آن مشاهده کنید. برای استعلام طلای آب شده نیز می‌توانید از سایت طلاین استفاده کنید.

ارائه بهترین اپلیکیشن خرید و فروش طلا

طلاین هم‌چنین برای سادگی و سهولت استفاده از سامانه، اپلیکیشن و نرم‌افزار خود را در دسترس کاربران قرار داده است. قیمت‌ها در این اپلیکیشن‌ هم به صورت لحظه‌ای به روز می‌شوند و تمام امکانات سامانه در اختیار کاربران اپلیکیشن هم قرار می‌گیرد: دانلود نرم افزار طلاین

معرفی طلاین؛ بهترین سامانه آنلاین سرمایه گذاری طلا - تصویر 3

مقالات آموزش طلا

هم‌چنین در سایت طلاین لیستی از بهترین مقالات آموزشی درباره سرمایه گذاری، طلای آب شده و انواع دیگر طلا مثل سکه و شمش قرار دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها اطلاعات خود را درباره سرمایه‌گذاری طلا به دست بیاورید.

ویژگی‌های سامانه طلاین برای سرمایه گذاری

در این بخش به بررسی ویژگی‌های طلاین برای سرمایه گذاری امن و مطمئن می‌پردازیم و مزایای آن را یک بار دیگر بررسی می‌کنیم:

 1. امکان خرید و فروش طلا مطابق با قیمت لحظه‌ای طلا
 2. کارمزد پایین و ثابت (۵ هزار تومان)
 3. امکان خرید طلا با مبالغ کم (حدود ۵۰ هزار تومان)
 4. حفظ امنیت طلای خریداری شده توسط کاربر
 5. راحتی خرید و فروش به صورت لحظه‌ای

معرفی طلاین؛ بهترین سامانه آنلاین سرمایه گذاری طلا - تصویر 4

اطلاعات تماس با طلاین

شما می‌توانید برای استفاده از خدمات سایت طلاین به آدرس www.tlyn.ir مراجعه کنید. دیگر اطلاعات این سایت عبارت‌اند از:

 • نشانی شرکت: استان یزد، شهرستان یزد، بخش مرکزی، شهر یزد، محله سر دو راه، کوچه ۱۲، خیابان شهید آیت الله مطهری، پلاک ۱۰۸، ساختمان علم و فناوری اقبال، طبقه همکف
 • نشانی فروشگاه: استان یزد، شهرستان یزد، بخش مرکزی، شهر یزد، محله فرخی، میدان شهید بهشتی، خیابان دهم فروردین، پلاک ۳۲۴
 • شماره تلفن‌های پشتیبانی:
  • ۰۲۱-۹۱۶۹۴۹۶۴
  • ۰۳۵-۳۷۳۳۲۶۱۲

 

جمع‌بندی: طلاین معتبر است؟

در این نوشته به معرفی سامانه طلاین به عنوان یکی از بهترین سامانه‌های معاملات آنلاین طلا در ایران پرداختیم و خدمات آن را بررسی کردیم. هم‌چنین به ویژگی‌های این سامانه و راه‌های تماس با این شرکت پرداختیم. طلاین با ارائه مجوز‌های ضروری، توانسته اعتماد مخاطبین خود را جلب کند. آیا شما از این سامانه برای خرید و فروش طلا استفاده کرده‌اید؟ اگر نه، همین الان یک سرمایه گذاری پر سود را آغاز کنید‍!

 

کد خبر : ۲۲۶۲۸۳
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان