“ابوالفضل پورعرب” بلاخره آشتی کرد!

ابوالفضل پورعرب که سال‌هاست در سینما کم‌کار شده، پس از مدت‌ها با فیلمی جدید روی پرده سینماها دیده خواهد شد.

“ابوالفضل پورعرب” بلاخره آشتی کرد!
کد خبر : ۸۹۱۶۴
0
مدت مطالعه :
لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح ، ابوالفضل پورعرب که سال‌هاست در سینما کم‌کار شده، پس از مدت‌ها با فیلمی جدید روی پرده سینماها دیده خواهد شد. او در این فیلم همبازی اشپیتیم آرفی، بازیکن سابق تیم پرسپولیس که بازی در فوتبال ایران را از دهه ۸۰ آغاز کرده بود شده است.

از امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت یک فیلم جدید به نام «چند می گیری گریه کنی؟۲» راهی اکران شده است. البته قرار بود «علف زار» هم همراه با این فیلم نمایش داده شود که چند روزی به تعویق افتاد.

«چند می گیری گریه کنی؟۲» به کارگردانی علی توکل نیا ساخته شده است. در حالی که نسخه اول آن در سال ۱۳۸۴ به کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه کنندگی علی و حسن توکل نیا تولید شده بود.

در نسخه قبلی بازیگرانی حضور داشتند که برخی از آن ها در سال های گذشته از دنیا رفته اند مثل منوچهر نوذری، نیکو خردمند، محمود بهرامی و کریم اکبری مبارکه اما در هر دو قسمت ابوالفضل پورعرب بازی کرده است.

این ستاره سال های دور سینما آخرین بار فیلم «به وقت خماری» محمدحسین لطیفی را در سال ۱۳۹۷ روی پرده داشت، در حالی که دو فیلم «کاناپه» و «غیبت موجه» او هنوز اکران نشده و البته «کاناپه» مهر و موم محکمی با عنوان توقیف خورده است.

پورعرب در طول سه دهه فعالیت، در بیش از ۴۰ فیلم سینمایی بازی کرده که بسیاری از آن ها از جمله آثار درخشان و به یادماندنی سینمای ایران هستند مثل «عروس»، «نرگس»، «چهره»، «غریبانه» و «دست های آلوده».

در فیلم «چند می گیری گریه کنی؟ ۲» از بازیگران معروف و جوان تر سینما خبری نیست و به جز پورعرب، به حامد آهنگی، حمید لولایی، عباس جمشیدی فر، اسدالله یکتا، مهران رجبی و گیتی معینی می توان اشاره کرد.

اشپیتیم آرفی بازیکن سابق تیم پرسپولیس که بازی در فوتبال ایران را از دهه ۸۰ آغاز کرده بود نیز یکی از بازیگران این فیلم کمدی است.

کد خبر : ۸۹۱۶۴
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان