حمله وحشیانه “رونالدو” به یک کودک اوتیستی در ورزشگاه اورتون/عکس

حمله وحشیانه “رونالدو” به یک کودک اوتیستی در ورزشگاه اورتون/عکس
کد خبر : ۸۳۳۳۱
0

رونالدو بعد از شکست 1 بر صفر شیاطین سرخ در برابر اورتون به هنگام خروج از زمین، بر روی دست یک کودک اوتیستی کوبید و تلفن همراه او را خرد کرد!

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح ، کریستیانو رونالدو در پی شکست یک بر صفر روز گذشته (شنبه) منچستریونایتد مقابل اورتون در هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس، به قدری از این شکست ناراحت و خشمگین بود که هنگام خروج از زمین ورزشگاه گودیسون پارک با پای لنگ لنگان و درست پیش از ورود به تونل منتهی به رختکن ها، گوشی تلفن همراه یک هوادار 14ساله اورتون را که داشت از او فیلم می گرفت به زمین زد که منجر به چندتکه شدن گوشی این هوادار شد.

حمله وحشیانه "رونالدو" به یک کودک اوتیستی در ورزشگاه اورتون/عکس

رونالدوی 37ساله پس از این بازی با انتشار پیامی در حساب کاربری رسمی اش در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت: «کنار آمدن با احساسات در لحظات سختی مانند لحظه ای که با آن روبه رو هستیم، هرگز آسان نیست، با وجود این، ما همیشه باید احترام بگزاریم، صبور باشیم و الگوی همه جوانانی باشیم که عاشق بازی زیبا هستند. می خواهم بابت عصبانیتم عذرخواهی کنم و در صورت امکان از این هوادار دعوت می کنم تا یک بازی را در اولدترافورد به نشانه رفتار جوانمردانه و ورزشی تماشا کند».

باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده است که در حال بررسی این حادثه است. شیاطین سرخ با این شکست در رده هفتم لیگ برتر قرار گرفتند و امیدشان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کمرنگ تر شد.

سارا کِلی مادر این کودک 14ساله (جیک هاردینگ) به نشریه «لیورپول اکو» گفت: در پایان بازی بازیکنان منچستریونایتد در حال خروج از زمین بودند. ما روی سکوی پارک اِند و درست کنار تونل خروجی زمین بودیم و پسرم در حال فیلمبرداری از آنها بود. جیک در حال فیلمبرداری از بازیکنان منچستریونایتد بود که در حال خروج از زمین بودند، بعد گوشی اش را پایین آورد چون رونالدو جورابش را پایین کشیده بود و پایش در حال خونریزی بود. او تلفن خود را پایین آورد تا ببیند چیست، او حتی صحبت هم نمی کرد، سپس رونالدوی خشمگین از کنارش رد شد و روی دست پسرم کوبید که با آن ضربه گوشی اش به زمین خورد و او به راهش ادامه داد.

مادر این هوادار اورتون با در اختیار قرار دادن عکس هایی به نشریه «لیورپول اکو» که دست پسرش بعد از این ماجرا کبود شده بود، گفت که پسرش برای اولین بار بوده که در یک مسابقه فوتبال شرکت می کرده است و بابت این حادثه در شوک کامل به سر می برد.

سارا کِلی ادامه داد: اگر جیک گوشی را جلوی صورت رونالدو گرفته بود، رفتار او را درک می کردم اما پسرم گوشی اش را نزدیک صورت کریس نگرفته بود و تنها گوشی اش را به سمت پایین گرفته بود تا جراحت پایش را بررسی کند. او یک پسر اوتیسمی است و توسط یک بازیکن فوتبال مورد حمله قرار گرفته است، من به عنوان یک مادر آن را این گونه می بینم.

سخنگوی پلیس مرسی ساید هم در گفت وگو با روزنامه «لیورپول اکو» تأیید کرد که در حال بررسی این موضوع هستند و گفت: می توانیم تأیید کنیم در پی گزارش هایی مبنی بر ادعای حمله (به یکی از هواداران) در بازی فوتبال امروز بین دو تیم اورتون و منچستریونایتد در ورزشگاه گودیسون پارک، با این دو باشگاه در ارتباط هستیم. هنگامی که بازیکنان در ساعت 2:30 بعدازظهر (به وقت محلی) در حال ترک زمین بودند، گزارش شد که پسری توسط یکی از اعضای تیم میهمان هنگام خروج از زمین مورد حمله قرار گرفته است. تحقیقات در حال انجام است و افسران در زمان حاضر با باشگاه اورتون در حال همکاری برای بررسی فیلم های دوربین های مداربسته هستند و در حال انجام تحقیقات گسترده شاهدان هستند تا مشخص کنند آیا تخلفی صورت گرفته است یا خیر!

۰
ارسال نظر