عکس‌های جذاب گروه "بی تی اس" برای تبلیغ گوشی جدید سامسونگ!

مشارکت گروه بی تی اس در هر پروژه‌ای به معنای موفقیت تضمینی و فروش بالای محصول است!!

عکس‌های جذاب گروه "بی تی اس" برای تبلیغ گوشی جدید سامسونگ!
کد خبر : ۲۲۵۰۴۷
0
مدت مطالعه :
لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح-اعضای گروه کی‌پاپ بی تی اس در عکس‌های جدیدشان برای تبلیغ جدیدترین گوشی تلفن همراه سامسونگ بسیار جذاب به نظر می‌رسند! 

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، اعضای گروه بی تی اس بار دیگر قدرت و زیبایی خود را به نمایش گذاشتند. عکس‌های اعضای این گروه برای تبلیغ گوشی تلفن همراه جدید گلکسی اس24 الترا به تازگی منتشر شدند. 

جیمین، شوگا و نامجون اعضایی از این گروه پرطرفدار بودند که جذابیت بی عیب و نقص خود را در کنار مدل جدید گوشی سامسونگ به نمایش گذاشتند.

در حالی که بسیاری از کاربران اینترنتی در ابتدا اصلا طرفدار رنگ‌های این گوشی همراه نبودند عکس‌های اعضای بی تی اس همه چیز را تغییر داد. جدیدترین گوشی برند سامسونگ در رنگ‌های خاکستری، زرد و بنفش به فروش می‌رسد. 

کاربران اینترنت بخش نظرات این تبلیغات را با تمجید از اعضای گروه بی تی اس و قدرتشان برای جذاب و خواستنی نشان دادن هر چیزی پر کردند.

طرفداران و آرمی‌ها اعتراف کردند اصلا طرفدار رنگ‌های این گوشی نیستند اما در دست اعضای گروه بی تی اس این گوشی بسیار زیبا و شیک به نظر می‌رسد و باعث شده است آن‌ها به خرید این گوشی فکر کنند. 

مشارکت گروه بی تی اس در هر پروژه‌ای به معنای موفقیت تضمینی و فروش بالای محصول است و گوشی جدید سامسونگ نیز از این قانون مستثنی نیست!   

کد خبر : ۲۲۵۰۴۷
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان