بازیگر معروف رابرت دینرو را از عروسی اش بیرون کرد!

جنیفرلارنس در یک اعتراف باورنکردنی گفت که در روز عروسی رابرت دنیرو را از مراسم بیرون کرده است.

بازیگر معروف رابرت دینرو را از عروسی اش بیرون کرد!
کد خبر : ۲۲۴۰۸۹
0
مدت مطالعه :
لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، جنیفرلارنس در مصاحبه با «ای!» اعتراف کرده است که در سال ۲۰۱۹ وقتی قرار بود با «کوک مارونی» ازدواج کند، یک ستاره بزرگ را از ضیافت شام پیش از عروسی بیرون انداخته است. لارنس با این دست اعترافات بیگانه نیست و زمانی به «سث مایرز» گفته بود تمایل داشته با او قرار بگذارد. این بازیگر برنده اسکار یکشنبه شب گذشته در گلدن گلوب رو به دوربین به میلیون‌ها بیننده اعتراف دیگری کرد و گفت اگر برنده جایزه نشود مراسم را ترک می‌کند، هرچند این بار حقیقت را نمی‌گفت

لارنس می‌گوید در سال ۲۰۱۹ روز عروسی «وحشتناکی» داشته: «بسیار پراضطراب بود. به من خوش نمی‌گذشت. فقط فکر می‌کردم: «آیا به او خوش می‌گذرد؟» هیچ‌وقت یادم نمی‌رود – وحشت کرده بودم از اینکه مهمان‌ها سردشان باشد. همه دوستانم می‌گفتند: «هیچ‌کس سردش نیست، همه خوبند.» مادرم می‌گفت: «آن بیرون آدم یخ می‌زند، مادربزرگت داشت می‌مرد.»»

حتی ضیافت شام پیش از عروسی به لارنس خوش نگذشته است. او به یاد می‌آورد که «رابرت دنیرو» همبازی‌اش در «اخاذی آمریکایی» هیچ‌کس را نمی‌شناخته و به وضوح خوشحال نبوده است: «نگاه کردم و باب را دیدم که هیچ‌کس را نمی‌شناخت و داشت پرسه می‌زد، و من فوراً فکر کردم: «نه، دوست ندارم اینجا باشد. نمی‌خواهم اینجا باشد.» بنابراین بود رفتم و در گوش او گفتم: «برو خانه.» و او برخورد خوبی داشت – با والدین من حرف زد و مؤدب بود – اما به او گفتم:‌ «برو.» واقعاً باعث شد حالم بهتر شود.»

منبع: برترین ها

کد خبر : ۲۲۴۰۸۹
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان