هر آن چه که از الهه خادمی بازیگر معروف مستوران باید بدانید

الهه خادمی در فصل اول سریال مستوران در نقش غزال یک رهبر زورگو در قبلیه وحشی‌ بود که در ادامه فصل دوم نیز نقش او پررنگ تر از قبل شده و شخصیت مستبد و آدم‌ کش حرفه‌ ای دارد که درگیر یک رابطه عاشقانه نیز می شود.

هر آن چه که از الهه خادمی بازیگر معروف مستوران باید بدانید
کد خبر : ۲۲۳۹۹۲
1
مدت مطالعه :
لینک کوتاه کپی شد

 به گزارش وقت صبح، غزال رهبر قبیله وحشی ها در سریال مستوران می باشد که در فصل اول و دوم این مجموعه هنرنمایی کرده است و سابقه بازی در سریال های تلویزیونی آشپزباشی و پروانه را نیز داشته است. در ادامه عکس هایی از الهه خادمی را در بیرون سریال ببینید.

بیوگرافی الهه خادمی

الهه خادمی متولد ۱۳۶۱ در تهران می باشد و فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه تنکابن است. سریال «۸۷ متر» کیانوش عیاری دیگر اتفاق مهم کارنامه اوست که همچنان سرنوشت پخش آن نامشخص است.

الهه خادمی بازیگر فصل اول و فصل دوم سریال «مستوران» است که در این مجموعه نقش غزال را ایفا کرده است. او در رشته کارگردانی تئاتر تحصیل کرده و بعد از دانشگاه وارد کار حرفه‌ای شده است. به بهانه پخش فصل دوم این مجموعه به گفت‌وگو با این بازیگر جوان پرداختیم.

خادمی در ابتدا به توضیح نقش خود در سریال «مستوران» پرداخت و در این باره به خبرنگار مهر گفت: نقش غزال در فصل اول سریال «مستوران» به اصطلاح سینمایی از نمای لانگ شات نمایش داده می‌شد اما غزال فصل دوم را از نمای کلوزآپ و با جزییات بیشتر و عمیق‌تری می‌بینیم.

خادمی

غزال در فصل یک نوجوانی ناپخته بود که تصمیمات هیجانی می‌گرفت. پس از پخش فصل اول، مخاطبان بازخوردهای خوبی به من دادند و نقش را دوست داشتند، در فصل دوم، بیست سال گذشته و کاراکتر غزال پخته‌تر شده است، هدف‌ های بزرگتری دارد و رییس قبیله‌ ای شده که برای حفظ منافع آن حاضر است از خواسته‌ های شخصی خودش بگذرد.

وی در ادامه به بیان تفاوت‌هایی که بین فصل اول و دوم «مستوران» وجود دارد پرداخت و بیان کرد: فصل دوم به نسبت فصل گذشته حال و هوای شیرین تری دارد چرا که در این فصل داستان های عاشقانه ای را دنبال می‌ کنیم و تم قصه لطیف‌ تر و جوان پسندانه‌ تر است. کاراکترهای اصلی فصل دوم نیز به نسبت نقش‌ های اصلی فصل یک جوان‌تر هستند.

منبع: گفتنی

کد خبر : ۲۲۳۹۹۲
1
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
  • ناشناس

    عکسی گناه آلود منتشر نکنید

اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان