خیز برداشتن هادی چوپان برای یک جایزه بزرگ دیگر در آمریکا

خیز برداشتن هادی چوپان برای یک جایزه بزرگ دیگر در آمریکا
کد خبر : ۲۱۹۴۱۸
0

هادی چوپان پس از نایب قهرمانی در مسترالمپیا، حالا تصمیم دارد تا جایزه مهم دیگری را در آمریکا از آن خود کند.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- از زمان حضور در مستر المپیا ۲۰۱۹،  هادی چوپان در هیچ رویداد بدنسازی دیگری به جز مستر المپیا حضور نداشته و این یکی از مسائلی بوده که گرگ ایرانی بابت آن مورد انتقاد قرار گرفته است.

در مستر المپیا ۲۰۲۳، هادی چوپان که برای دفاع از عنوان قهرمانی خود روی استیج رفته بود در جایگاه دوم قرار گرفت و این نتیجه با واکنش منفی وی و هواداران ایرانی و البته بسیاری از کارشناسان شناخته شده دنیای بدنسازی مواجه شد.

بعد از استیج اورلاندو، هادی چوپان وعده داد که قوی‌تر از قبل برمی‌گردد. او بعد از چند روز حضور در آمریکا، اخیرا راهی دبی شده و خانواده وی نیز بعد از دوری سه ماهه در امارات به وی ملحق شده‌اند.

بعد از پست اینستاگرامی روز گذشته هادی چوپان که خبر از فعالیت مجدد گرگ ایرانی در بستر یوتیوب می‌داد، حال یک احتمال جذاب دیگر مطرح شده است، هادی چوپان در آرنولد کلاسیک شرکت خواهد کرد؟

هنی رامبد: احتمال حضور در آرنولد کلاسیک را با هادی چوپان بررسی خواهیم کرد


هنی رامبد مربی سرشناس دنیای بدنسازی که ۲۴ بار با بدنسازان مختلف قهرمانی در مستر المپیا را تجربه کرده در آخرین قسمت از پادکست خود «The Truth» مدعی شد که به زودی برای حضور در دبی ماسل شو راهی این شهر خواهد شد و در آنجا با هادی چوپان احتمال حضور در یک رقابت بدنسازی دیگر به جز مستر المپیا را بررسی خواهد کرد.

هنی رامبد در این باره گفته:

می‌دونم تو سال جدید اتفاقای جالبی رخ میده. قراره هادی رو چند روز دیگه تو دبی ببینم و در مورد سال بعد تصمیم بگیریم.

به طور مشخص قراره در مورد شو‌های دیگه صحبت کنیم که ممکنه شرکت کنه. قراره در این مورد صحبت کنیم که آیا تا المپیا قراره بیرون بشینه یا ممکنه تو یه شو مثل آرنولد کلاسیک شرکت کنه. این‌ها مواردیه که هفته بعد باید با هادی در موردشون صحبت کنیم.


حضور هادی چوپان در استیج آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ یک احتمال بسیار جذاب خواهد بود.

او تا به امروز سابقه حضور در این رقابت را نداشته است.

تنها بدنساز سرشناسی که وعده حضور در این استیج را تا به این لحظه داده، سامسون داودا بوده و درک لانسفورد به احتمال بسیار زیاد در این مسابقات حضور نخواهد داشت.

نیک واکر نیز در این باره صحبت‌های ضد و نقیضی داشته تا این لحظه بعید است که جهش یافته در این رقابت حضور داشته باشد.

منبع: سرخ نیوز

۶
ارسال نظر