تتلو واقعیت را فاش کرد: من عاشق سحر قریشی نبودم!

تتلو واقعیت را فاش کرد: من عاشق سحر قریشی نبودم!
کد خبر : ۲۱۹۳۵۷
0

امیر تتلو که این روزها دست به افشاگری می زند، مدتی قبل هم درباره اینکه عاشق سحر قریشی نبوده حرف های را مطرح کرد.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- تتلو یکی از خوانندگان پر حاشیه و جنجالی چند ماه پیش از اینکه رابطه اش با سحر قریشی بر پایه عشق و عاشقی نبوده مطالبی را مطرح کرد.

امیر تتلو درباره عشق و عاشقی گفت:

من اعتقاد دارم عشق وجود نداره و بالاخره یه روزی آدما از هم جدا میشن. اما اینا دلیل نمیشه که حاج خانم رو دوست نداشته باشم.

من امروز ایشون رو اونقدری دوست دارم که گذشته ش برام مهم نباشه و اونقدری برام جذاب و کامل هستن که نخوام به شخص دیگه‌ای فکر کنم.

و راجع به فردا و روزای آینده و راجع به اینکه چی پیش میاد هم هیچی نمیدونم مثل شما که نمی‌دونید. ترجیح میدم آینده‌‌ی خودم و ایشون رو به دست طبیعت بسپرم ولی خب برای بهتر شدنش هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم!

در ضمن ایشون هم انقدری من رو دوست دارن که گذشتم براشون مهم نباشه! به نظر من اتفاقا آدما هرچی عین من پرونده شون سیاه‌تر باشه بخشیدنشون عشق بیشتری می‌خواد. دقت کنید!

اگه گذشته من از نظر شما سیاه هستش پس ایشون اگه واقعا دوستم نداشت نمی‌تونست گذشته سیاهمو نادیده بگیره. خیلی باید یکی رو دوست داشته باشی که این همه حرف مردم رو به جون بخری و بازم طرف رو بخوای و البته همه اینا به شما ربطی نداره ولی میگم که ذهنتون باز شه تو زندگی‌های خودتون استفاده کنید از این بحث‌ها."

۱
ارسال نظر