عکس/ استوری احساسی همسر وریا غفوری برای تولد کاپیتان

عکس/ استوری احساسی همسر وریا غفوری برای تولد کاپیتان
کد خبر : ۲۱۹۲۵۸
0

مونا اردلان همسر وریا غفوری با انتشار یک استوری خاص در صفحه شخصی‌اش زادروز کاپیتان سابق استقلال را با جمله‌ای متفاوت تبریک گفته است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- امروز زادروز ۳۶ سالگی وریا غفوری کاپیتان قدیمی آبی‌پوشان پایتخت است که یکی از محبوب‌ترین بازیکنان سابق در ذهن هواداران فوتبال ایران است.

البته وریا چندی پیش با انتشار یک یادداشت احساسی در صفحه شخصی‌اش از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

هر چند در ماه‌های اخیر خبری مبنی بر بازگشت ستاره قدیمی فوتبال به زمین سبز در قامت یک مربی مطرح شد که هنوز از سوی او تایید یا رد نشده است.

با این حال ساعاتی پیش مونا اردلان همسر وریا غفوری با انتشار یک عاشقانه خاص در صفحه اینستاگرام‌اش زادروز وریا را تبریک گفته است.

همسر ستاره محبوب و اسبق تیم ملی فوتبال در این استوری جالب توجه خطاب به او نوشت: 

«تولدت مبارک بی‌همتای من»

V0ryagafoori_vaghtesobh

استوری بحث برانگیز همسر وریا غفوری همه را متعجب کرد!

به گزارش وقت صبح، داستان خداحافظی عجیب و اجباری وریا غفوری از دنیای فوتبال سبب شد که او بیش از پیش در مرکز توجه طرفداران فوتبال قرار بگیرد.

کاپیتان اسبق استقلال که برخلاف علاقه هواداران آبی پوش از این باشگاه کنار گذاشته شد پس از پیوستن به فولاد هم با بی مهری مدیران این تیم خوزستانی مواجه شد.

با این وجود اغلب هواداران پر و پا قرص این بازیکن معتقدند او کماکان می توانست در صحنه فوتبال بدرخشد اگر مجبور به کناره گیری از مستطیل سبز نمی شد.

البته به نظر می رسد دلخوری این اتفاقات هنوز برای خانواده وریا غفوری خاتمه نیافته و آنها از هر فرصت کوچکی برای بازگو کردن این موضوع استفاده می کنند.

در همین خصوص مونا اردلان همسر کاپیتان محبوب و پیشین استقلال یادداشت خاصی در صفحه شخصی اش منتشر کرده که با واکنش‌های متفاوتی از سوی کاربران همراه بوده است.

او در جملاتی معنادار نوشته است: «یک جنگجوی راستین پیش از جنگ پیروز است»

۰
ارسال نظر