این بازی فکری و معمایی ذهنتان را درگیر می‌کند

این بازی فکری و معمایی ذهنتان را درگیر می‌کند
کد خبر : ۲۱۹۱۹۴
0

ک سگ قهوه ای رنگ در تله ای گیر افتاده است. آیا می توانید درطول 11 ثانیه تشخیص دهید دم سگ در کدام طناب گیر کرده است؟ به تصویر نگاه کنید و پاسخ دهید.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم.

خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند.

در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

بازی های فکری نیاز به یک روش تفکر غیر متعارف دارند، با این حال، گاهی اوقات شامل یک رویکرد عالی نیز می شوند. به هر حال، در تصویر فوق شما باید تشخیص دهید دم سگ در کدام طناب گیر کرده است. اگرچه پاسخ درست در مقابل شماست، اما مجموع رشته ها گیج کننده و کار را سخت می کند.

 

پاسخ بازی فکری را در اینجا جستجو کنید:

بازی فکری اساسا یک پازل برای ذهن است که با استفاده از منطق و تفکر حل می شود. بنابراین، با انجام هر بازی فکری مهارت های تفکر و تصمیم گیری خود را بهبود خواهید بخشید. همچنین این بازی ها به بهبود بینایی و دقت شما نیز کمک می کند.

به هر حال، زمان به پایان رسیده است. آیا توانستید تشخیص دهید دم سگ در کدام طناب گیر کرده است؟

اگر بله به شما تبریک می گوییم. اما اگر موفق نشدید، نگران نباشید، زیرا ما به شما کمک می کنیم.

بازی فکری ذهنی: به هر حال، ما جواب را در تصویر زیر مشخص کرده ایم:

دم-سگ-و-تله

 

امیدواریم از انجام این بازی فکری لذت برده باشید.

توهم نوری

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا تست هوش خیانت ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت عملکرد ذهن را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست.

توهم نوری می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­ی متفاوت برداشت و درک می کند.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!


 

۰
ارسال نظر