درد عجیب و بزرگی که ستاره فوتبال ایران با آن زندگی می کند

درد عجیب و بزرگی که ستاره فوتبال ایران با آن زندگی می کند
کد خبر : ۲۱۹۰۶۵
0

ایمان مبعلی ستاره پیشین فوتبال ایران روایتی ناراحت کننده از درد بزرگ زندگی اش ارائه کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح - ایمان مبعلی معتقد است خطا روی علی دایی روی عدم حضور او در جام جهانی ۲۰۰۶ تاثیرگذار بوده است.

در دیدار سوپرجام سال ۸۳ تیم‌هانجالی همرای فولاد و صبا در شرایطی برابر یکدیگر قرار گرفتند که این مسابقه با یک صحنه همراه بود و ایمان مبعلی با یک تکل خشن پای علی دایی را مورد اصابت قرار داد و از زمین اخراج شد؛ صحنه‌ای که از نظر مبعلی باعث عدم دعوت او به جام جهانی ۲۰۰۶ شد.

مبعلی که امروز در بازی خیریه پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس حاضر شده بود، در حاشیه این مسابقه در این باره گفت: این موضوع مربوط به خیلی وقت پیش بود و گذشت. من یک خطا انجام دادم که دخیل بود و تاثیر داشت اما ناشکر نیستم و شاید مسیر زندگی‌ام تغییر کرد.

شاید اگر آن اتفاق رخ نمی‌داد، من در ایران بازی می‌کردم و آن سال به جام جهانی می‌رفتم و پس از آن اتفاقات دیگری رخ می‌داد. شاید هم نه. به خاطر همین هم با حسرت به قدیم برنمی‌گردم و می‌گویم شاید خیری در آن بوده است. از شرایطی که برایم اتفاق افتاد، راضی هستم.

او در پاسخ به اینکه آیا تماشای مسابقات تیم ملی در جام جهانی ۲۰۰۶ باعث حسرت او نمی‌شد، گفت: من واقعا ندیدم. من سه جام ملت‌ها بازی کردم و حقم بود که یک جام جهانی بازی کنم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد. شاید مسیر فوتبالی‌ام تغییر‌ می‌کرد.

منبع: ورزش سه

۰
ارسال نظر