عکس/ شبنم مقدمی یک مرتبه چه قدر جوان شد!

عکس/ شبنم مقدمی یک مرتبه چه قدر جوان شد!
کد خبر : ۲۱۸۹۷۷
0

شبنم مقدمی بازیگر خوب سینما و تئاتر عکسی جدید از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- در این تصویر شبنم مقدمی با چهره‌ای جوان دیده می‌شود. 

شبنم مقدمی یک مرتبه چه قدر جوان شده بود.

جذابیت کار اجرا برای شبنم مقدمی

شبنم مقدمی، بازیگر سینما، تفکیک جشنواره جهانی فیلم فجر را از بخش ملی اتفاق خوبی دانست که منجر به کیفیت بهتر هر دو جشنواره می‌شود. 

شبنم مقدمی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا، در حاشیه بازدید از جشنواره جهانی فیلم فجر، درباره تفکیک جشنواره جهانی فیلم فجر از بخش ملی اظهار داشت: 

با تفکیک دو جشنواره، می‌توان با برنامه ریزی بهتری عمل کرد، همان طور که در طول سال‌های گذشته این اتفاق افتاد و توجه برگزار کننده‌ها به دو بخش تقسیم شد، این شکل از برگزاری، تمرکز برگزارکنندگان را روی اجرا بالاتر می‌برد و درنهایت کیفیت جشنواره هم در بخش ملی و هم بین المللی بالاتر می‌رود. 

این بازیگر سینما درباره حضور سینماگران در بخش اجرایی این جشنواره اظهار کرد: 

به نظرم خیلی اتفاق جذابی است، البته من متاسفانه امسال به دلیل مشغله کاری، امکان حضور در کنار دیگر همکارانم در این جشنواره نداشتم اما سال گذشته با میل و رغبت بسیار، در بخش پرزنتیشن و معرفی فیلم‌ها با مسئولان جشنواره همکاری داشتم. 

مقدمی درباره دورنمای جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: به نظرم سال به سال این جشنواره از کیفیت بهتری برخوردار می‌شود به این دلیل که هر سال از تجربیات دوره قبل بهره‌مند می‌شود و این تجربیات به برگزاری بهتر آن کمک می‌کند. 

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که هر سال، شاهد اجرای بهتری از این جشنواره در ابعاد جهانی باشیم.

۰
ارسال نظر