عکس/ صمیمیت زیاد رضا عطاران با خانم بازیگر

عکس/ صمیمیت زیاد رضا عطاران با خانم بازیگر
کد خبر : ۲۱۸۹۷۵
0

عکسی از رضا عطاران در کنار روشنک عجمیان بازیگر تلویزیون و سینما در کنار هم منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- روشنک عجمیان سابقه همکاری با رضا عطاران را در سریال کوچه اقاقیا دارد. 

رضا عطاران با روشنک عجمیان صمیمیت زیادی داشته است.

رضا عطاران چگونه کارگردان شد؟ 

مشرق: تلویزیون چطور به عطاران اعتماد کرد و تولید مهم‌ترین سریال‌های مناسبتی خود را به او سپرد، روایت مهران مهام را از این ماجرا بخوانید

رضا عطاران کارگردانی را با مهران مهام آغاز نکرد. اما معروف‌ترین آثارش را با این تهیه‌کننده ساخت مهم‌ترین نکته درباره‌ی همکاری این دو نفر این بود که مهام و عطاران چطور با هم آشنا شدند و همکاری طولانی مدت‌شان چطور استارت خورد؛ ا

ین طور نبود که پیش از آن، او را نشناسم، آقای عطاران تا قبل از خانه به دوش کارهایی مثل «مجید دلبند» و «قطار ابدی» را کارگردانی کرده بودند ولی در آن زمان پیشنهاد آقای تخشید بود که برای این پروژه با ایشان همکاری کنیم. 

مسلماً توصیه‌ی آقای تخشید که جزو مدیران سازمان بودند، خیلی مؤثر بوده، چون آن زمان کارگردان‌های مهران مدیری و مهران غفوریان بودند. 

اما مهران مهام ساخت سریالش را به عطارانی سپرد که هیچ اثر شاخصی در زمینه‌ی کمدی نساخته بود. مهران مهام دلایل جالبی برای همکاری نکردن با مهران‌های کمدی ساز دارد: 

سبک کاری که مورد نظر ما بود با سبک آثار مهران مدیری تفاوت داشت. 

با مهران غفوریان هم در آن دوران «زیر آسمان شهر» را داشتیم که البته در این پروژه هم آقای عطاران به عنوان سرپرست نویسندگان و یکی از مشاوران حضور پررنگی داشتند. 

*خوب، بد، چی؟! 

سریال «بزنگاه» یکی از سریال‌های مشترک عطاران و مهام بود که خیلی‌ها معتقدند کار ضعیفی است و چند پله از سریال‌های اول این دو نفر پایین‌تر است اما این جمله هم به مذاق مهران مهام خوش نیامد و او تمام قد از این سریال دفاع کرد: 

من با این نظر به شدت مخالفم. به نظرم بزنگاه حتی از خانه به دوش و متهم گریخت هم بهتر است، اما به دلیل برخی حواشی به وجود آمده برای این سریال، در حقش جفا شد؛ 

مثلا گفتند ما به مرده بی‌احترامی کردیم. در حالی که این طور نبود یا پرداختن صریح به موضوع اعتیاد به مذاق عده‌ای خوش نیامد. 

ما معتادی را نشان دادیم که برطرف کردن خماری‌اش از فوت پدرش برای او مهم‌تر بود؛ چیزی که واقعیت عریان مصرف مواد مخدر است ما برای این سریال خیلی سختی کشیدیم. 

وقتی صحبت از سختی‌های این سریال شد، آقای تهیه‌کننده از راز عجیبی درباره‌ی بزنگاه پرده برداشت: 

در روز کلید زدن بزنگاه نویسنده‌ی ما موبایلش را خاموش کرد و گم شد.

۰
ارسال نظر