عکس/ تیپ از زمین تا آسمان متفاوت شیرین نون. خ در واقعیت!

عکس/ تیپ از زمین تا آسمان متفاوت شیرین نون. خ در واقعیت!
کد خبر : ۲۱۸۸۱۲
2

ندا قاسمی بازیگر خوب نقش شیرین در سریال محبوب نون. خ است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- عکسی از ندا قاسمی در یک مراسم عمومی منتشر شده که او را با تیپی که کاملا متفاوت نشان می‌دهد. 

ندا قاسمی تیپ از زمین تا آسمان متفاوت در واقعیت دارد.

تصادف ندا قاسمی 

بازیگر مجموعه تلویزیونی «نون. خ» در هنگام بازگشت از کرمانشاه به سمت تهران دچار سانحه رانندگی شد. 

بانی فیلم: ندا قاسمی بازیگر کاراکتر «شیرین» در سریال تلویزیونی «نون. خ» ا در حالی که به همراه دوستش در یک خودرو از کرمانشاه به سمت تهران در حال حرکت بود به دلیل از دست دادن کنترل خودرو دچار سانحه می‌شود. 

این بازیگر در گفت وگویی کوتاه به بانی فیلم گفت: 

برای مذاکره در سری دوم مجموعه «نون. خ» و یک پروژه دیگر همراه با دوستم در خودرو در حال حرکت بودیم که ناگهان خودرو منحرف شد و در نهایت پس از چند بار معلق خوردن در کنار جاده واژگون شد. 

خوشبختانه هم من و هم دوستم به دلیل بستن کمربند ایمنی هیچگونه شکستگی نداشتیم و در حال حاضر در خانه مشغول استراحت هستم. 

ندا قاسمی و بازیگران نون. خ در سریالی رادیویی

مهر: به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه رادیویی «قلب بنفش» توسط داریوش روحی نوشته شده که به معایب و محاسن فضای مجازی می‌پردازد. 

داستان این نمایش از آنجا آغاز می‌شود که در سالگرد ازدواج در خانواده‌ای ایرانی، مادر خانواده گوشی هوشمند هدیه می‌گیرد و این هدیه سر آغاز فاصله میان اعضای خانواده و دور شدن آن‌ها به واسطه حضور بیش از اندازه در فضای مجازی می‌شود. 

«قلب بنفش» به کارگردانی میرطاهر مظلومی، سریالی رادیویی با درون مایه اجتماعی و طنز است که در ۵ قسمت با حضور چند تن از بازیگران سریال «نون. خ» و هنرمندان رادیو در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است. 

همچنین برای نخستین بار در رادیو نمایش ناهید میرکاشی به‌عنوان شاعر، اشعاری را در ارتباط با داستان نمایش سروده که در فواصل نمایش با صدای او پخش می‌شود. 

در این مجموعه رادیویی هنرمندانی چون علی‌اصغر دریایی، کرامت رودساز، حمید یزدانی، عباس توفیقی، فریدون محرابی، مسعود زنوزی‌راد، سیروس سپهری، یوسف کرمی، مهرخ افضلی، فریبا طاهری، ندا قاسمی، مونا صفی، نگین خواجه‌نصیر، آتنا مهیاری، شهرزاد دانه کار و شیما جان قربان به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

همچنین فرشاد آذرنیا تهیه‌کنندگی، مهدی طهماسبی گویندگی، نازنین حسن‌پور افکتوری و مجید آینه صدابرداری این سریال رادیویی را بر عهده دارند.

۲
ارسال نظر
  • اکبر

    عجب چیزیه ولی روژان چیزه دیگه ای است

  • سمیرا

    چرا مجرده؟ واقعا اینقدر قشنگه هزار باره باید یکی میگرفتش