ویدئو/ ورود جنجالی هادی چوپان به هنر؛ خوانندگی و نوازندگی فالش با ویولن!

ویدئو/ ورود جنجالی هادی چوپان به هنر؛ خوانندگی و نوازندگی فالش با ویولن!
کد خبر : ۲۱۸۸۰۵
5

به تازگی ویدئویی از خوانندگی و نوازندگی هادی چوپان با ویولن در شبکه های اجتماعی منتشر شده که اکنون با واکنش های زیادی روبرو شده است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح - هادی چوپان ستاره ایرانی رشته پرورش اندام که سال گذشته به قهرمانی مسترالمپیا رسید. امسال به نایب قهرمانی بسنده کرد و با قهر استیج این مسابقات را ترک کرد. البته بعد گفت که به خاطر ناراحتی مردم ایران ناراحت است و باید برای دریافت همین نایب قهرمانی هم خوشحال بود.

او به تازگی هم یادداشتی منتشر کرده و به مردم وعده قهرمانی در مسابقات 2024 را داده است. او گفته که بدون شک قهرمانی را برای ایران به ارمغان می آورد.

چوپان که در روزهای نخست بسیار خشمگین و عصبانی بود. اکنون وضعیت مناسب تری دارد و تمرینات اش را از سر گرفته است. اما نگفته است که چه زمانی به ایران باز می گردد و فعلا نیز در کالیفرنیا مشغول به تمرین است.

برخی کاربران و رسانه ها نیز ادعا کرده اند که او قصدی برای بازگشت به ایران ندارد. اما آنچه از روحیات و اظهارات سال قبل هادی چوپان پیداست، او در هفته های آینده به ایران باز خواهد گشت.

اکنون هم کاربران یک ویدئوی جالب از هادی چوپان را دست به دست می کنند که در آن گرگ ایرانی در حال خوانندگی و نوازندگی ویولن است. آن ها ادعا کرده اند که چوپان وارد عرصه هنر شده و این ورود با صدای فالش او غیر قابل قبول است.

چوپان هنوز به این ادعا واکنشی نشان نداده است.

۳
ارسال نظر
 • ناشناس

  هادی این کارای بچه بازی چی انجام می دی

 • ناشناس

  مرغ ها از تخم افتادن بااین صدا

 • Farzin

  این دیگه حرکت قشنگی نیست .. با همه ی احترامی که برای ایشون قائل هستم این کارشون رو تایید نمیکنم ... جالب نیست .. فردی با این خصوصیات نباید بهانه دست هیچ کسی بده و اصلا وارد همچین حواشی بشه .. هرچند که یه عده از هم وطنان قطعا میان و کامنت میزارن که مگه هنر بده .. العاقلُ فی الاِشاره ..توضیحات زیاده به همین اندازه بسنده میکنیم .. با آرزوی موفقیت برای هادی چوپان در عرصه های مسابقات جهانی..

 • ناشناس

  بابا ول کنید این چوپان را....
  هر روز یه خبر با یه تیتر مزخرف....

 • ناشناس

  چوپون.دیگه.چوپونها.خوانندگی.هم.می.کنن.توصحرا.