فال عشق متولدین تابستان؛ امروز 23 آبان 1402

فال عشق متولدین تابستان؛ امروز 23 آبان 1402
کد خبر : ۲۱۸۷۴۹
0

برای متولدین فصل گرم سال؛ تابستان که مجرد یا متاهل هستند امروز فال جالبی خواهیم داشت.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبحمجرد تیر: مجرد: زمان خوبی برای لذت بردن از عشق است. در یک رابطه احساسی عمیق نیستید؟ اشکالی ندارد چون در حال حاضر، شما به چنین چیزی احتیاج ندارید.

شما دوست دارید قرارهای عاشقانه مختلفی تجربه کنید. با افراد مختلفی ملاقات کنید، از آن‌ها یاد بگیرید و فقط سرگرم شوید. اگر طرف مقابل شما هم چنین چیزی بخواهد بسیار عالی است.

مطمئن شوید که همیشه قصد خود را با صداقت به اشتراک می‌گذارید. قلب کسی را نشکنید. سرنوشت این حس را جایی که انتظار ندارید به شما برمی‌گرداند. 

متاهل‌ها

شما در گوش دادن به شریک زندگیتان مشکل دارید و همیشه کاری که خودتان می‌خواهید را انجام می‌دهید. این برای شریک زندگی شما که همیشه تمام تلاش خود را کرده است بسیار ناعادلانه است.

شما بیشتر نقش یک رئیس را بازی می‌کنید.

آیا یک رابطه سالم مبتنی بر چنین چیزی است؟

در یک رابطه احساسی هر دو شما نقشی یکسان دارید. به حرف ‌ها و احساسات شریک احساسی خود اهمیت بدهید.

اگر تغییری در رفتار خود ایجاد نکنید عشق و همراهی او را از دست خواهید داد. 

مجرد مرداد

شاید وقت آن رسیده که دست از سوگواری برای رابطه قبلی خود بردارید.

این جدایی مدت‌ها پیش اتفاق افتاد. حالا شما آماده آغاز یک رابطه جدید هستید. این نیاز و خواسته خود را نادیده نگیرید. با این حال، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که عشق زندگیتان ناگهانی در آستان خانه شما ظاهر شود.

شما باید بیرون بروید و با افراد جدید آشنا شوید. به مکان‌های جدید بروید یا شاید حتی یک برنامه دوستیابی دانلود کنید. ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد ما باید خود را وفق دهید.

متاهل‌ها

اگرچه فکر می‌کردید که بازگشت به رابطه با شریک احساسیتان غیرممکن است، به نظر می‌رسد اوضاع به آرامی در حال تغییر است.

شما متوجه شده‌اید که با انجام وظایف خود و بازگشت به شخصیت دوست داشتنیتان، شریک زندگی شما فرصتی دیگر به شما خواهد داد.

دیگر او را ناامید نکنید. عشق مانند یک گیاه است که اگر مراقب آن نباشید به راحتی پژمرده خواهد شد. شما در آستانه از دست دادن این عشق بودید و نمی‌خواهید دیگر این اتفاق را تجربه کنید.

مجرد شهریور

با اقوام مسن مانند پدربزرگ و مادربزرگتان در تماس باشید. اگر می‌خواهید یاد بگیرید عشق واقعی چیست، باید به نحوه مراقبت از خود در سن پیری نگاه کنید. اگر فرصت دارید، امروز روز مناسبی است تا از آن‌ها بازدید کنید و نگرانی‌های خود را در میان بگذارید.

هیچ کس نمی‌تواند بهتر از آن زوج‌هایی که پنجاه سال یا بیشتر با هم بوده‌اند، شما را نصیحت کند. چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها یاد بگیرید.

متاهل‌های شهریوری

شریک زندگی شما کمی بیمار است یا علائم اولیه سرماخوردگی معمولی اوایل زمستان را نشان می‌دهد. دلسوز باشید و سعی کنید حال آن‌ها را بهتر کنید.

به طور معمول، شما اجازه می‌دهید آن‌ها در رختخواب استراحت کنند و از این فرصت برای انجام کارهای خود استفاده کنند، اما سعی کنید این بار متفاوت رفتار کنید.

همه ما زمانی که حالمان خوب نیست، انتظار محبت داریم. شما فردی هستید که او را بهتر می‌شناسید و می‌دانید چگونه روحیه او را تقویت کنید./ ترجمه اختصاصی وقت صبح

۰
ارسال نظر