پردیس احمدیه بازیگر سریال پوست شیر پولدار شد + فیلم

پردیس احمدیه بازیگر سریال پوست شیر پولدار شد + فیلم
کد خبر : ۲۱۸۷۴۵
0

پردیس احمدیه بازیگر سریال پوست شیر در مصاحبه امروز خود گفت: پیشنهاد بازیگری بعد از سریال پوست شیر زیاد شد. قاعدتا هم بعد از یک بازی موفق باید دستمزدها افزایش پیدا کند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، پردیس احمدیه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد 8 تیر 1371 در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته نوازندگی موسیقی و ساز ایرانی می باشد.

در ادامه جدیدترین مصاحبه پردیس احمدیه در خصوص دستمزدش را مشاهده می کنید.

پردیس احمدیه در یک خانواده هنردوست در تهران متولد شد. مادرش نقاشی و معرق کاری می کند و پدرش را سالهاست که از دست داده است. او یک خواهر به نام پارمیس و یک خواهرزاده به نام نوئا شریفی دارد.

ازدواج پردیس احمدیه

پردیس احمدیه مجرد بوده و ازدواج نکرده است.

این بانوی هنرمند درباره ملاک های ازدواجش در برنامه دورهمی به مهران مدیری گفت: اولین ملاکم این است که سختی کشیده باشد چون من در زندگی با سختی بزرگ شدم از بدو تولد و به این موضوع می بالم و خدا را شکر میکنم.

با تلاش در جایگاه خوبی ایستاده باشد چون اگر سختی نکشیده باشد نمیتواند من را درک کند و چهره و قیافه فرد برایم خیلی مهم است و قدش بلند هم نباید باشد چون دوست ندارم.

پردیس احمدیه در پوست شیر

سریال پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی است که از پلتفرم «فیلم نت» پخش شد، پوست شیرسومین حضور پردیس احمدیه در سریال‌های شبکه نمایش خانگی و اولین همکاری وی با برادران محمودی است. 

منبع: ساعدنیوز

۰
ارسال نظر