عکس جالب جواد خیابانی با خواننده مشهور

عکس جالب جواد خیابانی با خواننده مشهور
کد خبر : ۲۱۸۶۱۱
0

عکس جالبی از جواد خیابانی در فضای مجازی منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، امید حاجیلی خواننده و نوازنده مشهور عکسی از خود در کنار جواد خیابانی را در صفحه شخصی‌اش به اشتراک گذاشته است. 

امید حاجیلی خیابانی را مهربان، خوش صحبت، باسواد و بسیار دوست داشتنی خطاب کرده است. 

جواد خیابانی با امید حاجیلی عکس گرفت.

جواد خیابانی و شایعه ممنوع‌التصویری

شائبه ممنوعیت فعالیت جواد خبابانی در رسانه‌های تصویری، با گزارش دیدار روز گذشته (چهارم مرداد ماه) در شبکه سه و همچنین حضورش در برنامه شبکه ورزش، منتفی به نظر می‌رسد. 

ایسنا: اظهارات اخیر جواد خیابانی در یکی از برنامه‌های مناسبتی شبکه نمایش خانگی، گمانه‌زنی‌هایی را مبنی بر ممنوعیت فعالیت وی در تلویزیون و همچنین دیگر رسانه‌های تصویری ایجاد کرده بود؛ 

اما روز چهارشنبه پخش تلویزیونی مسابقه فوتبال بین تیم‌های منچسترسیتی – بایرن مونیخ با گزارشی از جواد خیابانی، به سرعت به این حواشی پایان داد. 

صحبت‌های جواد خیابانی در یک ویژه‌برنامه ماه محرم در روزهای اخیر بازتاب فراوانی را به دنبال داشت و ویدیوهای تقطیع‌شده آن در فضای مجازی دست به دست شد. 

پس از این اتفاق، مطالبی درباره‌ی ممنوعیت فعالیت جواد خیابانی مطرح شد ولی علاوه بر پخش گزارش فوتبال یادشده از شبکه سه، برنامه «خاطره بازی» هم با اجرای او از شبکه ورزش روی آنتن رفت تا مشخص شود خیابانی فعلا مشکلی برای حضور در تلویزیون ندارد. 

ضمن اینکه در شرایطی که پخش برنامه‌ها در پلتفرم‌های شبکه نمایش خانگی بدون مجوز ساترا و در نتیجه نظارت صداوسیما در حال حاضر غیرمحتمل به نظر می‌رسد، بر این اساس صحبت‌هایی که در قالب برنامه «مهلا» از جواد خیابانی شاهد بوده‌ایم، همگی با مجوز رسمی سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) در فضای مجازی منتشر شده است.

۰
ارسال نظر