عکس/ نازنین بیاتی با لباس کردی دیده شد!

عکس/ نازنین بیاتی با لباس کردی دیده شد!
کد خبر : ۲۱۸۵۴۹
0

نازنین بیاتی بازیگر خوب سینما و شبکه نمایش خانگی عکس جدیدی از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، نازنین بیاتی در این تصویر لباسی کردی بر تن دارد. 

نازنین بیاتی با لباس کردی دیده شده بود.

واکنش وزارت ارشاد درباره جنجال نازنین بیاتی در مشهد

مهدی سموعی مدیر کل روابط عمومی وزارت ارشاد در گفتگو با مصطفی امامی مجری برنامه استودیو هشت در رادیو نمایش درباره اتفاقات اخیر و مجوزهای وزارت فرهنگ برای کنسرت‌ها و رونمایی‌ها و همچنین حاشیه‌ها نسبت به حضور نازنین بیاتی در مشهد سخن گفت. 

ایلنا: به نقل از روابط عمومی برنامه، مهدی سموعی در پاسخ به سوالی درباره نازنین بیاتی و ممنوع شدنش برای ورود به یک مراسم رونمایی در مشهد بیان کرد: مگر کسی می‌تواند بگوید که یک شهروند جمهوری اسلامی به مشهد سفر نکند؟ 

سموعی اضافه کرد: تهیه کننده‌ها و کارگردانان علی رغم اینکه همه‌شان برای من و وزارتخانه محترم هستند اما اجازه دهید بخشی از اینها را به پای شیطنت‌هایی بگذاریم که به دیده شدن برخی از این فیلم‌ها کمک می‌کند. 

وی در پاسخ به مجری که یعنی این خبرسازی‌ها جزوی از کمپین رسانه‌ای فیلم است؟ توضیح داد: آنچه که گفته شده و در رسانه‌ها وجود دارد واقعیت ندارد. 

سموعی در پاسخ به مجری درباره اینکه حتی اگر نازنین بیاتی در موضوعی قانون را رعایت نکرده باشد باید از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اعلام شود گفت: اگر همه قانون را رعایت کنند، اهالی هر صنفی درباره آن صنف تصمیم می‌گیرند. 

وی در پایان گفت: درباره این مساله چه در مشهد و چه هر جای دیگری این اتفاق رخ بدهد قطعا وزارت ارشاد پیگیر است. 

امیدواریم هم حلم و همراهی از طرف جامعه هنری اتفاق بیفتد، وزارت فرهنگ و ارشاد هم به وظایف ذاتی خود عمل کند، اطمینان داشته باشید سایر دستگاه‌ها هم راحت‌تر هستند که مسائل از کانال اصلی خود پیگیری شود.

۱
ارسال نظر