عکس/ خانم بازیگر در اتاق پرو هتل!

عکس/ خانم بازیگر در اتاق پرو هتل!
کد خبر : ۲۱۸۵۴۴
0

صدف اسپهبدی عکسی از خود در پشت صحنه این فیلم منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، در توضیح این تصویر صدف اسپهبدی بازیگر فیلم سینمایی هتل نوشته: اتاق پرو هتل! 

صدف اسپهبدی در اتاق پرو هتل دیده شد.

منتقدان درباره هتل چه می‌گویند؟ 

محسن فراهانی در دفتر طنز حوزه هنری

«کی بهشت رو ول می‌کنه بره جهنم؟» این جمله‌ای است که در خلاصه فیلم هتل نوشته شده است اما تقریبا هیچ مفهوم و منظوری را نمی‌رساند. 

بگذارید خلاصه هتل را ما برای شما تعریف کنیم. هتل ماجرای دو مرد است که یکی با همسر اولش و دیگری با همسر دومش به یک هتل در جزیره کیش رفتند که ناگهان همسر دوم مرد اولی و همسر اول مرد دومی وارد هتل می‌شوند. 

در نتیجه اتفاقاتی می‌افتد که خداوند نصیب گرگ بیابان نکند ولی نصیب مردهایی که شلوارشان دو تا به بالا شده است می‌کند. شما هم یک لحظه به پایین نگاه کنید. اگر شلوارتان یکی یا یکی به پایین است با خیال راحت به تماشای فیلم کمدی هتل بنشینید. اما اگر شلوارتان دو به بالا است بی‌خیال این فیلم بشوید و وقت خود را صرف شلوار جدید بکنید. شما گرگ روزگارید. ورود گرگ‌ها به سینما ممنوع است. 

سایت پلازا

هتل تفاوت‌هایی با فیلم‌های کمدی قبلی مسعود اطیابی دارد و با داستان جذاب و هیجان‌انگیز خود برجستگی می‌یابد. 

بازیگران با تجربه‌ای همچون پژمان جمشیدی و محسن کیایی، که پیش‌تر در فیلم‌های معروفی مانند «لونه زنبور» و «دینامیت» همکاری کرده‌اند، در این فیلم دوباره به همراه یکدیگر هستند و درخشش خود را ادامه می‌دهند. 

اطیابی در فیلم «هتل» از تنوع بازیگران بهره‌برده و با انتخاب بازیگران جوان، استعدادهای نوپا را نیز به نمایش می‌گذارد. 

ما حدس می‌زنیم که اگر این فیلم میان فیلم‌های کمدی امسال قرار بگیرد احتمالا نمرات فیلم ایرانی هتل بالاتر از همه‌ی آن‌ها قرار می‌گیرد. 

سایت کدومو

فیلم کمدی «هتل» در دسته فیلم‌های کمدی اسکروبال ساخته شده. کمدی اسکروبال به آن دسته از فیلم‌ها اطلاق می‌شود که روند آن‌ها منطق خاصی ندارد و فقط برای سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت ساخته شده است. 

در فیلم هتل، ناهنجاری‌های زیادی به چشم می‌خورد و داستان فیلم بر پایه خیانت و دروغ ساخته شده و در پایان نیز به پشیمانی یا ندامت از این رفتار پرداخته نمی‌شود. 

تکه کلام‌ها یا رفتارهای اروتیک فیلم، به خاطر بار طنزی که دارند، تاثیرگذاری بیشتری بر فرزندان داشته و نباید تاثیر آن را دست کم گرفت.

۰
ارسال نظر