حرف هایی شوکه کننده درباره هادی چوپان منتشر شد/ فورا بخوانید!

حرف هایی شوکه کننده درباره هادی چوپان منتشر شد/ فورا بخوانید!
کد خبر : ۲۱۸۴۹۲
1

سمیر بنوت حرفهای جنجالی را درباره هادی چوپان گرگ ایرانی مطرح کرد که بسیار خبرساز شد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، سمیر بنوت، مربی و بدنساز حرفه‌ای سابق که عنوان مسترالمپیای سال ۱۹۸۳ را به دست آورده بود، وارد ماجرای نایب قهرمانی هادی چوپان در مسابقات ۲۰۲۳ شد.

مستر المپیا 2023 نه تنها سرگرمی بسیاری از ورزشکاران بااستعداد را فراهم کرد، بلکه پس از این رویداد، اتفاقات زیادی را نیز به همراه داشت. در یکی از پادکست‌های اخیر اولد اسکول لبز، سمیر بنوت نظر خود را در مورد آنچه در پنجاه و نهمین دوره مستر المپیا رخ داد، ارائه می‌کند.

او گفت: "باز هم می‌گویم که خوشحالم. پیش‌بینی من به حقیقت پیوست! همان‌طور که می‌دانید، من درک، هادی چوپان، سامسون، اندرو و براندون و هانتر لابرادا را جزء شش رتبه اول پیش‌بینی کردم. بنابراین من بسیار نزدیک هستم، تقریباً 99 درصد دقیق بودم."

مستر المپیا 2023 یک رقابت هیجان انگیز بود که برخی از مدعیان به مقام خوبی نرسیدند و برخی دیگر عناوین جالبی کسب کردند. در مسابقات قهرمانی آزاد مردان، درک لانسفورد قهرمان سابق المپیا 212 در سال دوم خود در یک صحنه بزرگ درخشید.

لانسفورد پس از شکست دادن هادی چوپان، هم تیمی خود، به طلا رسید و اورلاندو فلوریدا به عنوان اولین قهرمانی مستر المپیا رسید. جدای از دو بازیکن برتر، سامسون داودا به مدال برنز رسید.

علی‌رغم واکنش‌های منفی، درک لانسفورد قصد دارد این ورزش را به بهترین شکل ممکن معرفی کند. آخرین کسی که این اتفاقات را ارزیابی کرده، سمیر بانوت است که به جان هانسن برای گفت‌وگوی صریح در مورد بخش اورال مستر المپیا پیوست.

ابتدا، بنوت به درک لانسفورد به خاطر برد باورنکردنی‌اش تبریک گفت و اذعان داشت که معتقد بود لانسفورد قبل از اینکه روی صحنه برود، پیروز است: "از یک جهت خوب است. اما صرف نظر از عقیده من، اول از همه، اجازه دهید فقط به درک تبریک بگویم.

هر دوی ما پیش‌بینی کرده بودیم که درک پیروز می‌شود. او واقعا فوق العاده بود. بله، این مستر المپیا واقعاً خیلی سخت بود. برای لانسفورد مانند پیاده روی در پارک نبود. بیایید با هم صادق باشیم.

من همیشه می‌خواهم بدون شک بهترین مرد را ببینم. می‌دانید که در اینجا نوعی بحث و جدل بزرگ وجود داشت. همیشه با آنچه می‌بینم، حقیقت را به شما خواهم گفت. یک جورهایی شوکه شدم که هادی در پیش داوری کاملاً باخت.

این چیزی است که شخصاً برای من غیر قابل قبول است، خوب است؟ اما شاید معیارهای داوری تغییر کرده باشد."

بنوت از چوپان به عنوان قهرمان واقعی حمایت کرد: "از نظر خودم، بله، درک عضله پشت خوبی داشت زیرا درک بدن زیبایی دارد. اگر از من می‌پرسیدی چه بدنی می‌خواهم، بدن درک را می‌خواستم.

اما بر اساس داوری، بر اساس آنچه من اینجا دیدم و شما من را می‌شناسید، ما همیشه در مورد ظاهر 24 قیراطی صحبت می‌کنیم؛ کیفیت... کیفیت هادی در عضلات جلوی بدن غیر قابل باور بود.

با این حال، عضلات پشت او به آن خوبی نبود. اما راستش برای هادی سر تکان دادم. همان‌قدر که درک را دوست دارم، درک دوست من است، من و او در تامپا بودیم و به او گفتم کسی قرار نیست به او برسد."

در مورد رفتار هادی چوپان برای خروج از صحنه نمایش، بنوت با اقدام او موافق نیست. با وجود شایعات در مورد تعلیق احتمالی، بنوت معتقد است که چوپان فقط باید یک هشدار دریافت کند: "شکی در این نیست، من کاملاً با شما موافقم، هادی نباید از صحنه خارج شود.

هادی نباید این کار را می‌کرد اما خودم را جای او گذاشتم.

پیشتاز بودن، می‌دانید که می‌توانید تماس بگیرید، بنابراین او به درک تبریک می‌گوید، این کار خوبی بود. نمی‌دانم، فقط خودتان را جای او بگذارید.

شخصا مخالفم، صددرصد با آن رفتار مخالفم، اما به هادی تذکر می‌دهم. فکر می‌کنم جیم احتمالاً به او هشدار می‌دهد که چنین چیزی نباید دوباره تکرار شود."

منبع: ورزش سه

۱
ارسال نظر
  • ناشناس

    یه جور تیتر زدین، گفتم چی گفته حالا