هادی چوپان با انتشار این عکسش وحشت به تن همه انداخت+ عکس

هادی چوپان با انتشار این عکسش وحشت به تن همه انداخت+ عکس
کد خبر : ۲۱۸۳۷۷
0

هادی چوپان با انتشار تصویری از خود به همراه پسر بدنسازش گرگ آینده ایرانی را به همه نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- هادی چوپان در اینستاگرامش عکسی را از پسرش که روز به روز تنومندتر می شود منتشر کرد و با این کار گرگ ایرانی اینده را معرفی کرد.

288456

 طغیان طرفداران جهانی بدنسازی در حمایت از هادی چوپان

 سرانجام روز موعد فرا رسید و مهمترین رقابت تقویم سالانه بدنسازی در اورلاندو فلوریدا به انجام رسید و قهرمانان هر دسته مشخص شدند.

در حالی که در تعدادی از بخش‌های این رقابت از جمله دسته فیزیک کلاسیک مستر المپیا ۲۰۲۳ یا ولنس زنان قهرمانان گذشته توانستند از عنوان خود دفاع کنند، در تعدادی دیگر از دسته‌ها از جمله بخش اوپن مردان مستر المپیا ۲۰۲۳، شاهد رونمایی از قهرمانی جدید در این رویداد بودیم.

درک لانسفورد قهرمان سابق دسته ۲۱۲ پوند که سال قبل در اولین تجربه حضورش در بخش اوپن توانسته به مقام دوم برسد، در این دوره بالاتر از هم تیمی خود یعنی هادی چوپان روی سکوی قهرمانی ایستاد.

همچنین بدنساز محبوب میلوس سارسف،  سامسون داودا به مقام سوم دست پیدا کرد که البته نسبت به رده ششم سال گذشته برایش یک پیشرفت محسوب می‌شد.

درست بلافاصله پس از پایان رقابت و اهدای مدال‌ها به نفرات برتر، از چهره‌های برجسته این رقابت خواسته شده تا در پایین استیج برای مصاحبه در مورد عملکرد خود بایستند.

 اما گرگ ایرانی از این کار امتناع کرد و با عصبانیت صحنه را ترک کرد؛ اتفاقی که باعث سردرگمی درک لانسفورد شده بود.

پیش از شروع رقابت‌ها هم تصور می‌شد که در بخش اوپن رقابت نزدیکی میان بدنسازان وجود داشته باشد.

آن‌ها مسیر جذابی را برای موفقیت در این رقابت پشت سرگذاشتند و پیش‌بینی می‌شد غول‌هایی مانند هادی چوپان، درک لانسفورد و سامسون داودا شانه به شانه یکدیگر پیش بیایند.

علیرغم مصدومیت نیک واکر در روز‌های پایانی منتهی به این مسابقه، به هیجان رقابت خللی وارد نشد و شور و شوق کافی برای آن باقی ماند.

هادی چوپان باید راهبردی برای بازپس گیری عنوان مستر المپیا بیابد

در پستی که صفحه رسمی مسابقات در اینستاگرام از لحظه قهرمانی درک لانسفورد منتشر کرده، کاملا مشخص است که هادی چوپان از نتیجه رضایتی ندارد.

باب سیچریلو پس از اینکه هر بدنساز مدالش را بر گردن انداخت، از آن‌ها خواست تا فیگور‌هایی روی صحنه بگیرند تا عکس‌های یادگاری گرفته شود، اما هادی چوپان با عصبانیت استیج را ترک کرد تا باعث شگفتی همگان شود.

بسیاری از طرفداران هادی چوپان هم نظری مشابه با وی دارند و با اعتقاد بر اینکه او فیزیک بهتری نسبت به سال گذشته داشته، می‌گویند او مستحق قهرمانی بوده است.

به همین دلیل بسیاری از آن‌ها واکنش‌های متفاوتی در فضای مجازی داشتند.

برخلاف بسیاری بزرگان بدنسازی دنیا از جمله رونی کلمن و جی کاتلر که معتقد بودند درک لانسفورد شانس اصلی قهرمانی بوده و به حقش رسیده، اما هواداران هادی چوپان نظری دیگری داشتند و در انتظار دومین قهرمانی گرگ پارسی بودند. یکی از طرفداران او در فضای مجازی نوشته:

بزرگترین دزدی تاریخ رخ داده است.

منبع: خبر ورزشی

۱
ارسال نظر