عکس/ حمله باورنکردنی رامین رضاییان به محمد حسین میثاقی

عکس/ حمله باورنکردنی رامین رضاییان به محمد حسین میثاقی
کد خبر : ۲۱۸۳۶۶
0

رامین رضاییان ستاره جنجالی تیم سپاهان با انتشار استوری تند و تیزی در اینستاگرام اش به محمد حسین میثاقی طعنه زده است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- محمدحسین میثاقی در برنامه این هفته فوتبال برتر انتقادات تندی از مدیران باشگاه سپاهان داشت و در خصوص عملکرد آن‌ها در ماجرای بازی با الاتحاد صحبت کرد.

پس از برنامه دوشنبه شب، رامین رضاییان، ستاره سپاهان با انتشار یک استوری که به نظر می‌رسید مخاطبش مجری فوتبال برتر بوده، درباره جلسه خود با محمدرضا ساکت، مدیرعامل تیم اصفهانی صحبت کرد.

5941444

منبع: خبر آنلاین

رامین رضاییان: AFC اجازه دهد عدالت در زمین اجرا شود

 رامین رضاییان، هافبک تیم فوتبال سپاهان، پس از برد این تیم برابر آلمالیق در لیگ قهرمانان آسیا، درباره کسر امتیاز از این تیم در لیگ برتر، گفت:

از مسئولان کمیته انضباطی و کمیته استیناف می‌خواهم به صحبت‌هایم گوش کنند. ۴ امتیاز از ما در لیگ برتر کم شد، امتیازهایی که بازیکنان با تمام وجود تلاش کردند.

رضائیان افزود: کارت بازیکنانی صادر شد که فدراسیون فوتبال صادر کرد.من عاشق عدالتم و عدالت را برای همه می‌خواهم.

این امتیازهایی که کم شده به خاطر تخلف بازیکنان نبوده است، مگر ما بازیکن محروم بازی دادیم؟ مگر از بازیکن غیرقانونی استفاده کردیم؟ کارت این بازیکنان را فدراسیون صادر کرده بود.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در ادامه به رای کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه این تیم اشاره کرد و گفت: سپاهان را حرفه‌ای می‌دانم اما این اتفاقات واقعا آماتور بودن است و اصلا سه بر صفری که علیه ما رخ داد خارج از فوتبال بود.

خواهش می‌کنم AFC اجازه دهد عدالت در زمین اجرا شود. این مسائل غیر حرفه‌ای است و امیدوارم جمع شود تا دلخوشی این هواداران از بین نرود. باید بیشتر به ورزش رسیدگی کنیم.

منبع: ایرنا

۰
ارسال نظر