تصاویر/ مینا وحید با این عکس‌ها نشان داد حاشیه‌ها را فراموش کرده!

تصاویر/ مینا وحید با این عکس‌ها نشان داد حاشیه‌ها را فراموش کرده!
کد خبر : ۲۱۸۲۸۶
0

مینا وحید بازیگر سینما و تلویزیون عکس‌هایی از خود در صفحه شخصصی‌اش منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، در این تصاویر او سرخوش و خوشحال و به دور از ناراحتی دیده می‌شود. 

حالت مینا وحید در این تصاویر نشان می‌دهد که او حاشیه‌های گذشته را تاحدود زیادی فراموش کرده است. 

مینا وحید حاشیه‌ها را فراموش کرده است.

حضور او در کنسرت گروه ماکان بند با حاشیه هایی همراه بود.

مینا وحید حاشیه‌ها را فراموش کرده بود.

جنجال مینا وحید با حرکات عجیب و غریبش در کنسرت ماکان بند 

روزیاتو: گروه ماکان بند بالاخره توانست در هفته‌ی گذشته برگزاری کنسرت‌هایش را در شهر تهران از سر بگیرد. ابتدا در روز ۶ دی در تالار وزارت کشور و بعد ۹ دی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برای دو سانس اجرای خود را تکرار کرد. 

در کنسرت روز ششم گروه ماکان بند، مینا وحید، بازیگر تئاتر و سینما، برای لحظاتی روی سن می‌رود و در حالی که کمی شل شل صحبت می‌کند و رفتاری سرخوشانه دارد، تولد امیر مقاره، یکی از خواننده‌های این گروه را تبریک می‌گوید. 

در همین حال در لحظه‌ای به نظر می‌رسد که امیر مقاره سعی دارد میکروفن را از دست مینا وحید بگیرد. 

حرکات عجیب مینا وحید در کنسرت ماکان بند به همین جا ختم نمی‌شود و هنگامی که خانم بازیگر بالاخره تصمیم می‌گیرد از روی سن پایین برود، پوشش نامناسب وی بیش از پیش عیان می‌شود. 

در پی این اتفاق، گروه ماکان بند در شب ۹ دی و پیش از آغاز اجرایشان در سالن میلاد به این اتفاق واکنش نشان داد و ویدیویی پخش شد که در آن امیر مقاره در کنار سایر اعضای این گروه متنی را خواند که از حرکات و رفتار این بازیگر به انتقاد پرداخته بود. 

بیانیه برگزارکننده‌ی کنسرت

همچنین موسسه «آوازی نو»، برگزارکننده‌ی کنسرت‌های ماکان بند، متنی را در محکوم کردن حرکت مینا وحید منتشر کرد که در ادامه می‌خوانید: 

«موسسه فرهنگی و هنری آوازی نو به عنوان ناشر موسیقی و برگزار کننده کنسرت‌های موسیقی در تمام سال‌های فعالیت خود، احترام به مخاطب، رعایت قوانین و ارزش‌های ایرانی و اسلامی و ایجاد شادی و نشاط اجتماعی را سرلوحه کار خود قرار داده و همراه با هنرمندان عزیز تلاش نموده لحظاتی سرشار از نشاط اجتماعی و امیدواری را بین مخاطبان محترم موسیقی ایجاد کند. 

متاسفانه در حین برگزاری کنسرت گروه ماکان در تاریخ ششم دی ماه سال جاری شخصی در عملی غیر اخلاقی و خلاف عرف جامعه و قوانین برگزاری کنسرت، همه ما را متاثر کرد. 

بدیهی است هرگز این رفتار نه تنها مورد تایید موسسه آوازی نو و گروه ماکان نبوده و نیست، بلکه به شدت آن را تقبیح و محکوم می‌نماییم و همه مخاطبان و همراهان عزیزی که در کنسرت‌های این موسسه حضور دارند را به رعایت قوانین و احترام به فرهنگ ایرانی و اسلامی دعوت می‌کنیم. 

پر واضح است که رفتار این شخص در کنترل هنرمندان گروه ماکان و عوامل برگزاری نبوده است. 

در پایان از همه شما همراهان عزیز که با حضور خود در تمامی کنسرت‌های موسیقی از هنرمندان حمایت می‌کنید، سپاسگزاریم.»

۰
ارسال نظر