سحر قریشی قبل افشاگری تتلو عکس ازدواج جدیدش را رو کرد+ تصویر

سحر قریشی قبل افشاگری تتلو عکس ازدواج جدیدش را رو کرد+ تصویر
کد خبر : ۲۱۸۲۵۸
0

سحر قریشی چند وقت پیش در اینستاگرامش تصویری را از خود با لباس عروس منتشر کرد که بر اساس گمانه زنی کاربران او در دبی ازدواج مجددی داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- مدتی قبل سحر قریشی در استوری اینستاگرامش عکسی عجیب را از خود با لباس عروس به اشتراک گذاشت که خبر از ازدواج جدیدش می داد.

با انتشار این عکس بر اساس گمانه زنی کاربران او در دبی ازدواج مجددی داشته است.

این خانم بازیگر جنجالی که مدتی است دست به افشاگری علیه بازیگران ایرانی و تتلو می‌زند، شایدقصد داشت با انتشار این عکس با لباس عروس قبل از افشاگری دیگران خبر ازدواجش را فاش کند.

این عکس سحر قریشی با لباس عروس هنوز جای کلی سوال دارد و به طور کامل مشخص نیست قصد این خانم بازیگر از انتشار این عکس چیست.

515058_195

در ویدئویی جدیدی هم که در اینستاگرامش منتشر کرد و جنبه تبلغیاتی برای یک مشاور املاک در دبی را داشت، حرف و حدیث های زیادی برای او درست شد.

در این ویدئو مرد جوانی حضور داشت که با زوم کردن دوربین روی حلقه این آقا به گونه ای به بینندگان نشان داده شد که او همسر سحر قریشی در دبی است.

حالا باید منتظر ماند و دید این خانم بازیگر چه زمانی درباره خودش دست به افشاگری می زند و از این آقای داماد به طور رسمی رونمایی می کند.

افشاگری سحر قریشی درباره خواستگاری مهدی طارمی

سحر قریشی در روزهای اخیر با انتشار یک ویدئو از خواستگاری مهدی طارمی و دلیل بر هم خوردن ماجرای ازدواجشان صحبت های عجیبی را مطرح کرد.

بیشتر بخوانید: سحر قریشی بالاخره به اعتیادش اعتراف کرد!

او حتی مطرح کرد که ماجرای دزدیدن هزاران دلار از مهدی طارمی هم واقعیت ندارد.

سحر قریشی حتی از ماجرای اعتیادش هم پرده برداشت و به همه هوادارانش شوک وارد کرد.

در مجموع این روزها اسم سحر قریشی بر سر زبانها افتاده است و هر روز باید منتظر افشاگری ایشان از یک فرد جدید بود.

۱
ارسال نظر