تصاویر/ خزترین لباس‌هایی که سلبریتی‌ها پوشیدند!

تصاویر/ خزترین لباس‌هایی که سلبریتی‌ها پوشیدند!
کد خبر : ۲۱۸۱۹۹
6

اولین بخش از دهه ۲۰۰۰، مسلماً، بدترین دهه برای مد بود، در حالی که سال‌های اولیه بدترین آن را تحمل می‌کردند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح، تا به حال این ضرب المثل «آب خوش از گلو پایین نرفتن» را شنیده اید. 

خب، اوایل دهه ۲۰۰۰ مصداق بارز این جمله است. این سلبریتی‌ها از دست عکس‌های آن دوره راحتی ندارند! 

امروز بدترین لباس‌هایی که سلبریتی‌ها در زمان قدیم پوشیدند و آرزو می‌کنند فراموش شود را برای شما آماده کردیم. 

بخوانید و ببینید: اولین واکنش "گوگوش" به خبر ازدواج با رها اعتمادی!

لباس‌های خزی که سلبریتی‌ها پوشیدند.

۷ عاملی که شما را بدتیپ می‌کند

هپی لند: مرز میان خوش تیپی و بد تیپی بسیار باریک است. شاید باور نکنید! اما حقیقتاً همینطور است. افرادی که در نظر دیگران خوشتیپ بنطر می‌آیند در واقع به نکاتی توجه می‌کنند که دیگران کمتر به آن‌ها توجه می‌کنند. 

معمولاً همین نکات است که باعث خوش تیپی و بدتیپی افراد می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم به ۷ ایرادی که شما را بدتیپ می‌کند بپردازیم. 

لباس‌های خزی که سلبریتی‌ها پوشیدند.

۱– قد شلوار

هر نوع تیپ و استایلی قد مناسبی برای شلوار می‌خواهد. در دنیای مد گه‌گاه بصورت آوانگارد اندازه‌ها تغییر پیدا می‌کند. اما بطور کلی باید به این موضوع بسیار دقت کنید. 

قد شلوار کاملاً با نوع تیپ و دیگر لباس‌های به تنتان مرتبط است. بنابراین از یک شلوار برای هر نوع تیپی استفاده نکنید. برخی از افراد از شلوارهای مشکی ساده برای هر نوع استایلی استفاده می‌کنند. 

لباس‌های خزی که سلبریتی‌ها پوشیدند.

این افراد معتقدند از آنجایی که این نوع شلوار هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد بنابراین می‌توان همیشه پوشید و همیشه روی مد است. درست است، این نوع شلوار هیچ گاه از مد نمی‌افتد. 

اما برای سبک و استایل کلاسیک و رسمی نه تیپ‌های خیابانی! نمی‌توان یک نسخه‌ی کامل برای قد در نظر گرفت زیرا مد در زمینه قد شلوار همیشه تغییر می‌کند. 

بنابراین باید بدانید برای تیپی که در نظر گرفته‌اید مناسبترین قد شلوار چیست؟ می‌توانید از سری مقالهّهای محله فروشگاه هپی لند در این زمینه استفاده کنید. 

۲– قد آستین

قد آستین نیز مشابه قد شلوار برحسب نوع تیپ متفاوت می‌شود. در برخی از تیپ‌ها اگر آستین قدری بلندتر باشد بسیار زیباتر بنظر خواهد آمد. برخی دیگر دقیقاً بر روی مچ باید قطع شود. 

لباس‌های خزی که سلبریتی‌ها پوشیدند.

برخی از البسه نیز بصورت آستین کوتاه بسیار جذاب‌تر خواهند بود. اما بطور کلی عموم لباس‌ها باید آستین فیتی داشته باشند. به این معنی که اگر دستتان را از کنار باز کنید، سرآستینتان باید زیر مچ تماس پیدا کند. 

۳– رنگ البسه

بسیاری از افراد بی‌توجه به رنگ پوست و نوع استایلی که می‌خواهند داشته باشند. از ترکیب چند رنگ استفاده می‌کنند. و در نهایت هم استایل زیبایی نخواهند داشت. 

مهم نیست چقدر لباس‌هایتان گران است. شما زیبا دیده نخواهید شد. اگر می‌خواهید تیپ زیبایی داشته باشید باید قدری رنگ‌شناسی در لباس را بدانید. این مساله بسیار به شما کمک می‌کند. 

لباس‌های خزی که سلبریتی‌ها پوشیدند.

۴– نوع فرم بدن

برخی از افراد بی‌توجه به نوع فرم بدنی که دارند. استایل و تیپ مشخصی را برای خود انتخاب می‌کنند. 

بدون شک افراد زیادی را دیده‌اید که لباس یک برند معروف را خریداری می‌کنند و بعد از خرید لباس احساس می‌کنند لباس مشکل دارد و سرشان کلاه رفته! زیرا شبیه به عکس آن بازیگر معروف یا مدل در لباس نشدند. و این لباس در تن من زار می‌زند. 

لباس‌های خزی که سلبریتی‌ها پوشیدند.

یکی از مهمترین دلایل این موضوع آن است که به نوع تیپ بدنی خود توجه نمی‌کنند. بی‌توجهی به رنگ پوست و فرم بدن از مهمترین دلایل بدتیپ شدن افراد است. 

۵– بستن دکمه پیراهن

نبستن دکمه‌ی پیراهن برای مردان مدت‌هاست از مد افتاده است. و با توجه به طولانی بودن این موضوع در مد بنظر بعید می‌آید دوباره به مد برگردد. 

هر چند در دنیای مد یک چرخه‌ی همیشگی وجود دارد. اما امروزه این سبک استایل از مد افتاده است. و توصیه می‌شود برای داشتن یک تیپ عالی از این سبک پیروی نکنید. 

لباس‌های خزی که سلبریتی‌ها پوشیدند.

بستن دکمه برای بانوان به دو عامل بستگی دارد. یکی نوع شخصیت و دیگری سبک استایل و تیپ است. برا مثال اگر تیپ رسمی دارید، به هیچ عنوان این نوع سبک را توصیه نمی‌کنیم. 

اما در غیر اینصورت به نوع شخصیت و علائق فردی بستگی زیادی دارد. برخی از بانوان ترجیح می‌دهند از بلوزهایی در طیف رنگی مشابه استفاده کنند. اما برخی دیگر ترجیح می‌دهند از یک گردنبند برای زیبایی بیشتر استفاده کنند. 

۶– کفش‌ها

قطعاً این جمله را بارها شنیده‌اید که نخستین موردی را که یک فرد از شما می‌بیند کفش‌هایتان است. بنابراین جمله کفش‌ها بسیار مهم است. خصوصاً زمانی که نخستین بار فردی را می‌بینید. 

کفش‌های شما بطور ناخوداگاه بر فرد مقابلتا تأثیر می‌گذارد. نکته‌ی جالب آن است که ممکن است فرد مقابل شما ابداً به کفش‌هایش رسیدگی نکند اما کفش‌های شما اگر مرتب و واکس خورده باشد بر رویش تأثیر مثبت می‌گذارد. 

۷– اکسسوری

اکسسوری‌های مردانه و اکسسوری‌های زنانه برای یک تیپ معجزه می‌کند. برای اثبات این موضع خوشتیپ‌ترین فردی که در ذهنتان است را بخاطر بیاورید ممکن است یک بازیگر سینمایی باشد. 

در گوگل عکسش را جستجو کنید به شما قول می‌دهیم امکان ندارد که اکسسوری به همراه نداشته باشد. برخی از متخصصان مد می‌گویند ۴۰ درصد زیبایی یک تیپ به اکسسوری‌ها مرتبط است. برخی نیز درصدهای بیشتری در نظر می‌گیرند. 

منبع: چی بپوشم

۱۳
ارسال نظر
 • ناشناس

  توهین به همه نشه، ولی اکثرا از لحاظ ذهنی و روانی تعطیل هستن

 • رامین

  مرده شور سلبریتی ها و شما رو‌ ببره با این خبراتون

 • م.م

  یکی از یکی مشنگ تر 🤣

 • ناشناس

  اینجوری که شما روتوش کردید آقایان منحرف نشن خیلی خزتر نشون میده🤣🤣🤣

 • محمود

  یعنی چه؟ یه زن ودختر نشان میدید کلی نقاشی و رنگش میکنید.بابا نشانشان ندید گناه کبیره محسوب نمیشه.مریضیدشما

 • مریم

  شبیه یه مشت مترسک بودن