جنیفر لوپز: شوهرم دلیل اعتماد به نفسم است نه چیز دیگر!

جنیفر لوپز: شوهرم دلیل اعتماد به نفسم است نه چیز دیگر!
کد خبر : ۲۱۸۱۰۷
0

جنیفر لوپز، خواننده و بازیگر مشهور، به تازگی دلیل اعتماد به نفس خود را بیان کرده است؛ این دلیل چیزی که طرفداران انتظار داشتند نبود!

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح-جنیفر لوپز فاش کرده است که بن افلک، همسر مشهورش، دلیل اعتماد به نفس او است!

به گزارش گروه ترجه وقت صبح، جنفر لوپز خانم خواننداه و بازیگر مشهور به تازگی اعتراف کرده است که ازدواج با بن افلک باعث شده است حس بهتری به خودش داشته باشد! 

لوپز و افلک اولین بار در سال 2002 نامزد کردند. با این حال این نامزدی بهم خورد و زوج هالیوودی پس از آشتی در سال 2022 ازدواج کردند.

از آن زمان جنیفر لوپز بارها درباره عشق دیوارنه‌وار خود نسبت به همسرش صحبت کرده است! 

لوپز 54 ساله در مصاحبه ای جدید با مجله مد و فشن ووگ فاش کرد: «بن از من می‌خواهد ارزش واقعی خودم را درک کنم و قدر آن را بدانم.»  

خانم خواننده در صحبت با این نشریه افزود: «از زمان ازدواج با او حتی احساس آرامش و راحتی بیشتری دارم. این موضوع باعث شده است که از قبل زیباتر شده‌ام .بدون توجه به نظرات بقیه احساسی شادابی و زیبایی کی‌کنم.» 

خانم ستاره در ادامه گفت که به مرحله‌ای از زندگی رسیده است که همه بخش‌های مختلف خود و زندگی‌اش را بدون توجه به انتقادات دوست دارد.

جنیفر: همه چیز را پذیرفتم

لوپز - که در سال 2022 با افلک 51 ساله ازدواج کرد - به این مجله گفت: "همه اعضای بدنم، صدایم، انتخاب‌هایم، حتی اشتباهاتم را نیز همانطور که هستند، پذیرفته‌ام."

صحبت‌های لوپز در مورد افلک پس از حضور این زوج در جشن تولد دوستشان پیا میلر در اواخر ماه گذشته در لس آنجلس بیان شد.

لوپز و افلک در ماه آگوست سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتند.

لوپز در حالی که عکس‌هایی از دومین مراسم عروسی این زوج در جورجیا را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاشت، نوشت: «یک سال پیش، امروز...»

لوپز از ازدواج سابق خود با مارک آنتونی دوقلوها اِمی و مکس 15 ساله را دارد. در حالی که افلک با جنیفر گارنر، همسر سابقش، ویولت 17 ساله، سرافینا 14 ساله و ساموئل 11 ساله را دارد. 

 

۰
ارسال نظر