ویدیو/ انتقاد شدید اللحن جواد خیابانی علیه امیر قلعه نویی

ویدیو/ انتقاد شدید اللحن جواد خیابانی علیه امیر قلعه نویی
کد خبر : ۲۱۸۰۴۶
0

انتقادات شدید جواد خیابانی مجری و گزارشگر فوتبال در شبکه ۳ سیما، علیه امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی فوتبال سوژه جنجالی رسانه ها شده است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- جواد خیابانی مجری برنامه سلام صبح بخیر، به حرف‌های امیر قلعه‌نویی در روزهای گذشته واکنش نشان داد.

قلعه‌نویی در مراسم بدرقه تیم ملی نوجوانان به رقابت‌های جام جهانی، ضمن حمله به منتقدان، گفته بود که در تیم ملی وظیفه ای در قبال کشف ستاره‌ها و پدیده‌ها ندارد.

حالا خیابانی که در گذشته از مربیان خارجی تیم ملی به شدت انتقاد می کرد، از قلعه‌نویی نیز در یک برنامه زنده، انتقاداتی را مطرح کرده است.

منبع: خبر ورزشی

قلعه‌نویی: به گواردیولا اندازه ما حمله نشد!

 امیر قلعه‌نویی پس از پایان مراسم بدرقه تیم ملی نوجوانان مقابل خبرنگاران ایستاد و اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد:

من در مراسم هم گفتم تیم ملی نوجوانان سه کار مهم کرد. از نظر رفتار و اخلاق نمونه بود.

دوم اینکه صعود به جام جهانی بسیار سخت است و بعد هم که بازی‌ها را دیدم تیم بسیار خوبی از نظر فنی بود و پشتوانه سازی بسیار خوبی برای تیم جوانان، امیدها و بزرگسالان است. امیدواریم با نتایج خوب دل مردم ایران را شاد کنند.

سوال بعدی از امیر قلعه‌نویی درخواست برای حمایت از تیم ملی در بخش‌های مختلف بود و او در واکنش به این سوال که آیا این حمایت را می‌بیند یا خیر، گفت:

«ببینید ما 5 بازی انجام داده‌ایم که 4 تا بیرون از خانه بود. دو فینال بوده و دو فینال را بردیم.

چقدر به ما حمله شد؟! این حمله‌ها درست تداعی 2006 است. وقتی ساختار دفاعی و خط دفاعی اینقدر به آن حمله می‌شود! به من مراجعه می‌کنند و می‌گویند! ما 5 بازی یک گل خوردیم.

اینقدر که به ما حمله شد، به من‌سیتی گوآردیولا که چند هفته است نتیجه نگرفته، حمله نشد. ما برمی‌گردیم به 2006 و آن دادگاه‌ها، رفتارها و مقاله‌ها که به نوعی در حال تکرار است.

من خواهش می‌کنم به فکر مردم و ایران باشید. زدن قلعه‌نویی دیگر بس است! 5 بازی و یک گل خورده. بله خودمان هم می‌دانیم که آن بازی خوب نبودیم و اشتباهات فردی زیاد بود.

ببینید اردن در تهران ما را با تمام ستاره‌هایمان برده. اینجا یک هیچ برده .. حالا ما رفتیم اردن را در اردن با اختلاف 2 بردیم و بینید چه حملاتی شد! آن روز دو سه اشتباه انجام شد. وقتی آمار بازی را دیدیم، خیلی آمار بالاتر بود. 

او ادامه داد: بله ما ایراد داریم. هیچ بازیکنی و مربی‌ای هم نمی‌تواند 30 بازی یک مدل باشد! دو فینال برگزار کردیم.

ازبک  و قطر هم تیم‌های بزرگی هستند. من از عزیزان خواهش می‎‌کنم. دیگر وقت حمله کردن نیست. بیایید به تیم ملی کمک کنید.

راه موفقیت تعامل است. فرق آن طرفی‌ها با ما این است که آنها مردم را دوست دارند. ما حب و بغض داریم. خدا آقای انتظامی را بیامرزد. می‌گفت شغل دوم برخی از مردم ایران شده بخل و حسادت. حالا در فوتبال این را می‌بینیم. اتفاقاتی که 2006 افتاد، ظلم بود و الان در حال تکرار است.

موضوع بعدی که از امیر قلعه‌نویی پرسیده شد، حملات به کادر فنی پرتعداد تیم ملی بود و او در واکنش به این مسئله اینطور واکنش نشان داد:

من از آقای عزیزی و هومن آقاضلی تشکر می‎‌کنم که با کمترین چشمداشت مالی آمده‌اند. سه ماهه کارشان را شروع کرده‌اند؛ نه قرارداد بسته‌اند و نه یک ریال دریافتی داشته‌اند.

به عشق مردم برای کمک آمده‌اند. این آدم‌ها از 2006 با قلعه‌نویی مشکل دارند. حالا اگر دستیار نداشتم، می گفتند دستیارانش کم هستند. منتها همین است. بخل و کینه و حسادت را درون این آدم‌ها می‌توان دید.

البته که باید انتقاد را پذیرفت. ما بازی اردن مشکل داشتیم ولی یکی دو بازیکن. به هر حال همیشه این افراد هستند.

در همین حین باشگاهی هم زدند. آن آدم‌ها قلم‌هایشان را فروخته‌اند. همه گروه‌هایشان را می‌شناسم و اینکه چطور تغذیه می‌شوند. 

منبع: ورزش سه

۰
ارسال نظر