اولین اظهارنظر ستاره دورگه دنیس اکرت؛ عمه ام “آناهیتا درگاهی” است!

اولین اظهارنظر ستاره دورگه دنیس اکرت؛ عمه ام “آناهیتا درگاهی” است!
کد خبر : ۲۱۱۰۳۰
0

دنیس اکرت مهاجم یونیون سن ژیلوار در سه بازی چهار گل به ثمر رسانده است. یک گل مقابل اندرلخت، گل دیگر برابر استاندارد و دو گل مقابل لوون.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- دنیس که به واسطه داشتن پدر ایرانی و مادر اسپانیایی-آلمانی لژیونر چندملیتی محسوب می شود علاقه بسیار زیادی به کشور ایران دارد. او که یک ستاره روبه رشد در فوتبال اروپا محسوب می‌شود حتی دوست دارد به تیم ملی ایران دعوت شود که این اولین اظهارنظر رسمی او در این باره است.

اکرت مهاجم ۲۶ ساله به عنوان اولین مهمان فصل جدید برنامه فوتبال ۱۲۰ صحبت‌هایی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید:

دنیس اکرت در بخش ابتدایی گفت‌وگوی خود با برنامه فوتبال ۱۲۰ گفت: فقط می‌توانم به فارسی سلام بدهم و بگویم چطوری؟

وی با اعلام اینکه فامیلی‌اش اکرت تلفظ می‌شود، گفت: پدر من ایرانی است و به ایران هم آمده‌ام. آخرین بار هم ۶-۵ سال قبل به ایران آمده و به تهران رفتم. در تهران به یک پارک رفتم.

مهاجم تیم یونیون سن ژیل بلژیک که در این فصل موفق به ثمر رساندن ۵ گل در لیگ این کشور شده است، عنوان کرد: تیم ما خیلی خوب کار می‌کند و من هم توانسته‌ام ۵ گل بزنم. در لیگ اروپا نیز ۲ گل زده‌ام. امیدوارم همین جور بتوانم ادامه بدهم.

اکرت در خصوص وضعیت مصدومیت خود، گفت: یک صدمه خیلی ساده عضلانی دارم و خوب می‌شوم. هنوز نمی‌دانم به بازی با لیورپول میرسم یا خیر اما امیدوارم این اتفاق بیفتد. نمی‌توانم بگویم اره یا نه.

وی درمورد خطرناک‌ترین بازیکن لیورپول، توضیح داد: قطعا محمد صلاح خطرناک‌ترین بازیکن‌شان است اما فکر می‌کنم تمام‌ تیم خطرناک هستند زیرا بازیکنان لیورپول کیفیت خیلی بالایی دارد و باید مراقب همگی آنها باشیم.

مهاجم تیم سن جیلویز درخصوص اینکه فوتبال و لیگ بلژیک در اروپا تا چه اندازه جدی گرفته می‌شود، گفت: خیلی لیگ قوی‌ای داریم. خیلی از تیم‌های قوی کشورهای دیگر را شکست دادیم و خودمان را در چند سال اخیر ثابت کرده‌ایم. به نظرم لیگ خوبی داریم. الان ۵ نفر از بهترین بازیکنان را در لیگ‌های اروپایی داریم.

مهاجم ایرانی_ اسپانیایی سن ژیلوار درخصوص مالکیت مشترک این باشگاه با برایتون انگلیس و اینکه با توجه به انتقال برخی بازیکنان از تیم بلژیکی به این تیم انگلیسی و همچنین برایتون به تیم‌های بزرگ لیگ جزیره، آیا خودش هم در چنین برنامه‌ای قرار دارد، عنوان کرد: امیدوارم اینطور باشد.

سعی می‌کنم با داشتن کیفیت بالا بتوانم در این مسیر قرار بگیرم. دوست دارم بتوانم در انگلیس بازی کنم و توانایی و سطح بازی در لیگ این کشور را هم دارم اما نمی‌خواهم زیاد روی آینده تمرکز کنم زیرا می‌خواهم در حال زندگی کرده و تمرکزم به الان باشد تا بتوانم بهترین کیفیت را از خودم نشان بدهم.

اکرت درمورد میزان شناخت خود از فوتبال ایران، گفت: با تیم ملی ایران آشنایی دارم و بازی‌های ملی را دنبال می‌کنم. بازیکنان خیلی خوبی در سطح اروپا دارد که چند نفر از آنها را دیده‌ام. ایران تیم خیلی خوب و ملت جالبی دارد.

وی درمورد اینکه با توجه به ایرانی بودن پدرش آیا تاکنون به حضور در لیگ ایران یا تیم ملی فکر کرده است، پاسخ داد: خیلی از افراد درمورد بازی کردن در ایران از من سوال می‌کنند. همانگونه که گفتم فعلا به این موضوع فکر نمی‌کنم بلکه روی باشگاه تمرکز داشته و سعی دارم در بازی های باشگاهی بهترین کیفیت را از خودم نشان بدهم. سایر مسائل به من مربوط نمی‌شود بلکه مربی تیم ملی تصمیم می‌گیرد مناسب این تیم هستم یا خیر؟

مهاجم تیم سن ژیلواز درمورد تیم مورد علاقه‌اش در دوران کودکی، گفت: رئال مادرید. وقتی در اسپانیا بودم در تیم دوم سلتاویگو بازی می‌کردم و نتوانستم مقابل رئال مادرید بازی کنم. فعلا این موقعیت را نداشته‌ام اما تیم فوق العاده‌ای هستند.

وی درمورد بازی کردن مقابل تیم بایرلورکوزن و سردار آزمون، گفت: آن بازی را یادم می‌اید. آزمون بازیکن فوق‌العاده‌ای است. بازی خوبی انجام داد.

این مهاجم درپاسخ به این سوال که آیا اکنون فردی از خانواده اش در کشورمان حضور دارد، گفت: فکر می‌کنم همه شما عمه من یعنی آناهیتا درگاهی که یک بازیگر معروف است بشناسید.

اکرت درمورد آرزوی فوتبالی‌اش، خاطرنشان کرد: سوال خیلی خوبی بود. نمی‌دانم اما همیشه دوست داشتم کاری کنم تا پدر و مادرم به من افتخار کنند. بازی کردن در یک تیم بزرگ برای آینده ایده خوبی است. مثل الان هر روز تلاش کرده و سعی می‌کنم بهترین خودم را نشان بدهم اما از جایگاه فعلی خود خیلی خوشحال هستم و همه چیز عالی است.

منبع: ورزش سه

بخوانید: عکس/ مداح مشهور واسطه آشتی جواد نکونام و علی خطیر شد!

۰
ارسال نظر