عکس/ استوری آتشین سپهر حیدری، رضا درویش را بهت زده کرد!

عکس/ استوری آتشین سپهر حیدری، رضا درویش را بهت زده کرد!
کد خبر : ۲۰۷۴۲۶
0

سپهر حیدری کاپیتان پیشین پرسپولیس با انتشار یک استوری جنجالی در اینستاگرام اش به حضور دختر رضا درویش در مراسم استقبال از رونالدو واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- حضور کریستیانو رونالدو در تهران و مراسم استقبال از این بازیکن حواشی گسترده ای را با خودش به همراه داشت.

اما یکی از بحث برانگیز ترین این حواشی حضور دختر رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس به عنوان مترجم در مراسم استقبال از فوق ستاره فوتبال جهان بود.

موضوعی که با واکنش های تند و تیزی هم در فضای مجازی مواجه شده و اغلب چهره های مشهور فوتبال این اقدام درویش را نادرست دانسته اند.

عکس/ استوری آتشین سپهر حیدری رضا درویش را بهت زده کرد! هرچند درویش ساعاتی پس از شدت گرفتن این اعتراض ها مدعی شد که دخترش را به عنوان مترجم به فرودگاه آورده تا به وسیله او از رونالدو سؤالی در مورد فلسطین بپرسد.

در همین راستا حالا سپهر حیدری یکی از اصلی ترین مخالفان حضور درویش در پرسپولیس با انتشار یادداشت طعنه آمیزی در صفحه شخصی اش کنایه سنگینی به مدیر عامل پرسپولیس زده است.

بخوانید: عکس/اگر پرسپولیس برنده می شد، هادی چوپان چه هدیه ای به مردم ایران می داد؟

هدیه گرانقیمت آرام جوینده به سپهر حیدری هوش از سر همه پراند!

به گزارش وقت صبح، سپهر حیدری ستاره اسبق سرخ پوشان مدت هاست که به همراه خانواده اش در امارات زندگی می کند.

البته این زوج مشهور در یک سال گذشته بین ایران و دبی در حال رفت و آمد بودند. اما حالا چند ماهی است که به نظر می رسد سپهر حیدری برای همیشه به امارات مهاجرت کرده است.

با این وجود فعالیت های جنجالی و خبرساز همسر حیدری در فضای مجازی سبب شده که از آنان به عنوان زوجی پرحاشیه در شبکه های اجتماعی یاد شود‌.

هر چند آرام جوینده در این چند سال اخیر به لطف شهرت همسرش به عنوان یک اینفلوئنسر مخاطبان زیادی را با خودش در فصای مجازی همراه کرده است.

در همین خصوص حالا منتشر شدن ویدئوی متفاوتی از سوی پیشکسوت پرسپولیس از هدیه فوق لاکچری که توسط همسرش دریافت کرده سوژه کاربران شده است.

سپهر حیدری در این استوری از عطر گرانقیمت اش که به نام او از برند مشهور گوچی خریداری شده رونمایی کرده است.

۰
ارسال نظر