عکس/اگر پرسپولیس برنده می شد، هادی چوپان چه هدیه ای به مردم ایران می داد؟

عکس/اگر پرسپولیس برنده می شد، هادی چوپان چه هدیه ای به مردم ایران می داد؟
کد خبر : ۲۰۷۴۱۷
0

هادی چوپان قهرمان پرافتخار کشورمان با انتشار استوری متفاوتی در صفحه شخصی اش به حواشی دیدار پرسپولیس و النصر واکنش عجیبی نشان داده است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح- دیدار پر سر و صدای پرسپولیس تهران و النصر عربستان واکنش های متفاوتی را از سوی چهره های مختلف در پی داشته است.

هر چند این بازی خبرساز با شکست پرسپولیس همراه بود، اما حواشی قبل و پس از بازی همچنان سوژه داغ رسانه ها و کاربران فضای مجازی است.

با این حال یکی از متفاوت ترین این اخبار استوری عجیبی بود که از سوی هادی چوپان قهرمان مسترالمپیای جهان در صفحه شخصی اش منتشر شد.

عکس/اگر پرسپولیس برنده می شد، هادی چوپان چه هدیه ای به مردم ایران می داد؟ گرگ پارسی در این استوری ضمن اشاره به این موضوع که هرگز علاقه ای به فوتبال نداشته مدعی شده بود که اگر پرسپولیس برنده بازی شود در افتتاحیه باشگاه اش تمرین برای مردم رایگان خواهد بود.

البته سرخ پوشان پایتخت در بازی ضعیفی این دیدار را به حریف عربستانی شان واگذار کردند تا هادی چوپان در تحقق وعده جالب توجه اش ناکام بماند.

بخوانید: ویدیو/ هدیه گرانقیمت آرام جوینده به سپهر حیدری هوش از سر همه پراند!

چهره هادی چوپان در 21 سالگی همه را شوکه کرد!

به گزارش وقت صبح، شاید حتی خود هادی چوپان هم فکرش را نمی کرد که روزگاری به یکی از محبوب ترین و مشهور ترین ورزشکاران ایران بدل شود.

اما افتخار آفرینی های متعدد او در این چند سال اخیر و کسب عنوان طلایی مسابقات مستر المپیا سبب شده که او حالا یک ورزشکار بین المللی باشد.

این قهرمان شیرازی این روزها بیش از ۴میلیون دنبال کننده را با خودش در صفحه اینستاگرام اش همراه کرده که گروه زیادی از آنها کاربران خارجی هستند.

البته خیل گسترده همین طرفداران در شبکه های اجتماعی باعث شده که فعالیت های مجازی گرگ پارسی همواره با استقبال زیادی مواجه شود.

در همین راستا ساعاتی پیش آقای مستر المپیا با نمایش تصویری از خودش در ۲۱ سالگی توجه هواداران اش را جلب کرده است.

۰
ارسال نظر